Antalya
10.05.2020
A
GÜNCEL
Başkan Kurnaz, anneleri mutlu etti
Başkan Kurnaz, anneleri mutlu etti

CHP Kepez İlçe Başkanı Önder Kurnaz, Anneler Günü nedeniyle Kepez İlçesi'nde gecekondu mahallelerinde yaşayan anneleri ziyaret ederek günlerini kutladı. 

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kepez İlçe Başkanı Önder Kurnaz, Anneler Günü'nde Kepez İlçesi'nde yaşayan anneleri unutmadı. Başkan Kurnaz ve ekibini karşısında gören anneler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Sadece seçim zamanı oy istemek için kapılarına gelindiğini söyleyen anneler, Başkan Kurnaz'a duyarlılığından dolayı teşekkür etti. 

HAKLARI ÖDENMEZ 

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi gibi bir annenin tüm dünyayı değiştirebileceğini söyleyen Başkan Kurnaz, annelerin ahlaklı, dürüst vatanına ve milletine hayırlı bir insan olarak yetişmesinde emeklerinin büyük olduğunu belirtti. Annelere sadece bir gün değil her zaman hakkettikleri saygı ve ve sevgiyi göstermenin önemine değinen Kurnaz, "Bizleri doğuran, büyüten, yemeyen yediren, giymeyen giydiren kendilerinden önce evlatları olan biz çocuklarını düşünen annelerimizin hakları ödenmez. CHP Kepez İlçe örgütü olarak bizde bu özel günde Kepez İlçemiz'de gecekondu bölgelerinde yaşayan annelerimizi ziyaret ederek onları mutlu etmek istedik. Tüm Annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun" dedi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: