Antalya
27.04.2020
A
GENEL , GÜNCEL
ATB ihtiyaç sahiplerinin yanında
ATB  ihtiyaç sahiplerinin yanında

ANTALYA Ticaret Borsası (ATB), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) katkılarıyla hazırladığı 1290 gıda paketinin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için Antalya Valiliği ile Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne teslim etti.

ATB Başkan Yardımcısı Halil Bülbül, içerisinde kuru yiyecek ve yemeklik gıda bulunan 1290 paket hazırladıklarını söyledi. TOBB’un katkılarıyla hazırlanan Ramazan paketlerinin, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere Antalya Valiliği ile Antalya Büyükşehir Belediyesine teslim edildiğini aktaran Bülbül, “Her yıl üyelerimiz aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırdığımız Ramazan paketlerini bu yıl koronavirüs nedeniyle yardımların tek elden dağıtılması amacıyla Valiliğimiz Vefa Sosyal Destek Grubu ve Antalya Büyükşehir Belediyemize teslim ettik. Hazırladığımız 1290 paketi, ihtiyaç sahiplerine ulaştırdıkö dedi. 

Ramazan ayında dayanışmanın önemini vurgulayan Bülbül, “Daha çok dayanışmaya ihtiyacımız olan bir dönemden geçiyoruz. Borsa olarak bu zor dönemde halkımızın yanındayızö diye konuştu. ATB Başkan Vekili Halil Bülbül, Ramazan ayının sağlık ve mutluluğa vesile olmasını diledi.

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: