Antalya
04.04.2020
A
GÜNDEM , GÜNCEL
Turizmde video konferansla toplantı
Turizmde video konferansla toplantı

PROFESYONEL Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Ülkay Atmaca, genel müdürlüğünü yaptığı oteldeki iş arkadaşlarıyla video konferans yöntemiyle toplantı yaptıklarını söyledi.

 

 

POYD Başkanı Ülkay Atmaca, Türkiye ve tüm dünyada koronavirüs (Covid-19) salgını için pek çok önlem alındığını, turizm sektöründe de virüs nedeniyle otellerin kapanarak, çalışma şartlarında pek çok değişiklik yapıldığını söyledi. Özellikle koronavirüsten korunmanın en başlıca yolunun evden çıkmamak ve enfekte olmamaktan geçtiğine dikkati çeken Atmaca, genel müdürlüğünü yürüttüğü Belek'teki otelin toplantılarını video konferans yöntemiyle yaptıklarını aktardı.


 

Çalışmalarına evden devam eden iş arkadaşlarıyla irtibatı kesmeden, iş düzenini devam ettirmek için iletişimi maksimum seviyede tutmaya çalıştıklarını aktaran Ülkay Atmaca, böylelikle hem kişisel hem de iş bazında kopukluklar yaşanmayacağını düşündüğünü belirtti. Yüz yüze anlaşmanın önemine vurgu yapan Ülkay Atmaca, gelişen teknoloji sayesinde de bunun her şekilde yapılabildiğini kaydetti.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: