Antalya
18.03.2020
A

 

 Yazdıklarım bir bir gerçekleşti. Sn. Başkan ağlayarak istifa edip giderken üzülme Başkan geri geleceksin  dedim, geldi. Dünya yıldızsız Antalya olmaz dedim alındı.Takıma isim reklamı alın dedim alındı. Sırada stat isim reklamı alınması var hatta deplasman tribününün misafir seyircilerin nefes alacağı duruma getirilmesi lazım dedim,getirildi. Bunlar sırf ben yazdığım için yapılmadı. Doğru olduğu, yapılması gerektiği için yapıldı. Benim ki eleştiri babında kısacık bir hatırlatma. Şimdi yine önümüzdeki sezon için yazıyorum Sn.Başkan bu koranavirüs belası biter bitmez üç dünya yıldızı daha al,artık şampiyonluğa oynamak bizim de hakkımız.

     Fikstür öyle bir yere geldi ki küme düşecek ve şampiyon olacak takımları biz belirleyeceğiz diye bir kaç hafta önce değinmiştim. İşte

Sivas'ı 1-0 yenerek şampiyon olma ihtimalini sıfırladık. Seyircisiz oynanan maçların tadı yok ama, ligler  de ertelenmeli. Söz konusu dünyayı kasıp kavuran salgın hastalık.

      Alt sıralardaki takımların galip olmalarına karşın, bizim de bu maçtan üç puan almamız çok önemli. Takımımız Sivas'tan özellikle ikinci

yarıda daha güzel oynadı ve galibiyeti hak etti. Dediğim gibi tırmanışımız devam edecek ve ligi iyi bir sıralamada tamamlayacağız. Hoşça kalın.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok