Antalya
10.03.2020
A
GENEL , KÜLTÜR-SANAT
FHC’den anlamlı açılış
FHC’den anlamlı açılış

Dans alanında marka haline gelen Fatih Haktan Coşkun Sahne Sanatları Akademisi (FHC) artık kendi yerinde. Bundan sonra Barohan binasındaki kendi mülkünde hizmet verecek olan FHC’nin açılışı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kokteyl ile yapıldı

Dans alanında birçok başarıya imza atan ve şampiyonlar çıkaran FHC, Meltem Mahallesi’ndeki Barohan binasına taşındı. Pazar günü kokteyle yeni yerin açılışı yapıldı. Kokteyle veliler ve öğrenciler büyük ilgi gösterdi. 8 yıl önce ‘Bir hayalim var’ diyerek yola çıktığını ve bugün sınırları Türkiye’yi aşan bir dans okulu yarattıklarını belirten FHC Kurucusu Fatih Haktan Coşkun, “8 yıl sonra artık mülkü kedime ait yeni yerimizin açılışını yapıyoruz. Buralara birlikte geldik. Çok daha büyük başarılar yine birlikte imza atacağız” dedi.

KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL AÇILIŞ 

Açılışı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde yapmalarının kendisi için ayrı bir önemi olduğunu vurgulayan Coşkun, “Başta annem olmak üzere kadınlarımız, annelerimiz, bizim en büyük destekçimiz. Bu nedenle açılışı daha anlamlı olması için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne denk getirdik” dedi. Açılışın ardından Fatih Haktan Coşkun Pınar Bahşi ile mini dans gösterisi sundu. Daha sonra FHC dansları sırayla koreografilerini sergiledi.

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: