Antalya
02.03.2020
A
GENEL , GÜNCEL
HKMO’da Okan Hançer dönemi
HKMO’da Okan Hançer dönemi

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Antalya Şubesi'nin 15. Olağan Kongresi yapıldı. Tek listeyle gidilen seçim sonunda Okan Hançer başkan seçildi.

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Antalya Şubesi'nin 15. Olağan Kongresi yapıldı. Tek listeyle gidilen seçim sonunda Okan Hançer başkan seçildi. Okan Hançer başkanlığındaki yeni yönetimin diğer isimleri Sezin Kamalak, Serter Kocababa, Hakan Sarı, Süleyman Hilmi Dal, Mehmet Doğan, Emre Vural, Alper Özgür, Cihangir Güç, Merve Altıntaş, Nazım ersan, Havva Selda Eser, Duygugül Aksu, Ümit Ertürk'ten oluştu.

ODAMIZIN DEĞERİNİ BİLMEMİZ LAZIM

İdlib'de yaşamını kaybeden şehitler için saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan kongrede yönetimi devreden eski başkan Ufuk Aydın ve başkan adayı Okan Hançer birer konuşma yaparak katılımcılara teşekkür ettiler. Okan hançer ve arkadaşlarına yeni dönemde başarılar dileyen Ufuk Aydın, "Bir arada çalışmanın, birlikte üretmenin, odacı olmanın, daha geniş ölçekteki karar mekanizmalarına etki etmenin ne kadar önemli olduğunu dört yıllık şube başkanlığım döneminde çok iyi anladım. 640 üyesi olan kamu bileşeni Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Antalya Şubesi'nin üyesi olmak, komisyonunda bir almak, şube başkanlığını yapmak o kadar önemli ki, kadrini kıymetini, değerini bilmemiz lazım. Bunun ne kadar onurlu bir şey olduğunu dört yıl yaşayarak öğrendim. Umarım, takdir sizlerin, doğru bir şekilde bir şeyler  yapmaya çalışmışımdır. Bizden sonra çalışacak arkadaşlarımın da bu bilinçle çalışacağını düşünüyorum" dedi.

BİRLİK BERABERLİĞE İHTİYACIMIZ VAR

Yeni Başkan Okan Hançer kongreye katılan meslektaşlarına teşekkür ederek, "Şube yönetiminde bugüne kadar 12 yılım geçti. Her dönem bir sonraki dönemin hazırlığı oldu. 12 yıllık heyecan ve deneyimin önümüzdeki dönem için bir tür hazırlık demek olduğunu düşünüyorum. Bu deneyimlerimizi odamıza, mesleğimize aktarmak istiyoruz.  Ülke olarak, her ne kadar normalleşmeye de başlasa, birlik beraberliğe ihtiyacımız var. Birlik beraberlik ihtiyacı bizim mesleğimiz için de geçerli. Bu noktada sizlerin desteğinize ihtiyacımız var, desteğinizi bekliyoruz" ifadelerini kullandı. Mustafa KOÇ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: