Antalya
27.02.2020
A
GÜNDEM , GÜNCEL , POLİTİKA
CHP Konyaaltı'nda devir teslim
CHP Konyaaltı'nda devir teslim

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konyaaltı İlçe Kadın Kolları Başkanı Gürnur Amca, görevi yeni başkan Yeliz Solmaz'a devretti. 

CHP İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen törene, İlçe Başkanı Onur Duruk ve Yönetim Kurulu üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Deniz Demiral ile Kadın Kolları'nın yeni yöneticileri ve partili kadınlar katıldı.  İlçe Başkanı Onur Duruk, Gürnur Amca ile 2010'dan beri birlikte çalıştıklarını ve kendisinin partililere ablalık yaptığını belirterek, "CHP Konyaaltı örgütü büyük bir ailedir. Biz bu aileyi daha da büyüteceğiz. Beraberce projeler üreterek, yapabileceğimiz ne varsa toplum adına, parti adına gerçekleştireceğiz" dedi.

SÜREKLİLİK İSTİYOR

Duruk, görevi devralan Yeliz Solmaz Başkan'ın CHP bayrağını daha da yukarılara taşıyacağına inandığını ifade ederek, şöyle devam etti: "Yeliz Başkanım da gelecek dönem görevini buradaki ya da partiye yeni katılacak bir kadın arkadaşımıza devredecek. Çünkü bu iş süreklilik isteyen bir iş olmasına rağmen makamlar hep gelip geçicidir. Bizler ülkemiz ve partimiz için varız, bu uğurda mücadele ediyoruz. Gürnur Başkanıma partimize verdiği hizmetlerden ötürü teşekkür ediyor, Yeliz Başkanıma da başarılar diliyorum. Yakında CHP Konyaaltı'nda bir kadın ordusu oluşacağına inanıyorum."

 

YELİZ SOLMAZ: BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

 

Yeliz Solmaz da, Kadın Kolları Başkanlığına aday olurken, görevi devraldığı Gürnur Amca'nın kendisine büyük destek olduğunun altını çizerek, "Onur Başkanım ve Gürnur Başkanımın desteğini arkamda hissettiğim için bu göreve talip oldum. Biz bir ekibiz. Hiç bir yerde, hiç bir insan tek başına bir şey yapamaz. Makamlar geçicidir. Benden sonra da bu görevi, benden daha iyi yapacak bir arkadaşımız devralacak. O yüzden biz ayrılmıyoruz. Birlikte çalışmaya devam edeceğiz" dedi. Haber merkezi

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: