Antalya
26.02.2020
A
SPOR
15 yıllık devrin sonu
15 yıllık devrin sonu

15 yıldır Muratpaşa Belediyespor’da antrenörlük yapan Birol Ünsal ile yollar resmen ayrıldı. A Milli Kadın Hentbol Milli Takımı’nda da görev yapan Ünsal’ın yerine kalan maçlarda Seçil Tut görev yapacak

Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nde mücadele eden Muratpaşa Belediyespor’da yaklaşık 15 yıldır görev yapan Baş Antrenör Birol Ünsal ile yollar ayrıldı. Bu sezon lige oldukça genç bir kadro ile başlayan ve zirve şansını kaybeden Antalya ekibi, gelecek yılın hazırlıklarına şimdiden başladı. A Milli Kadın Hentbol Takımı’nda da Baş Antrenörlük görevini sürdüren Birol Ünsal ile karşılıklı olarak yolların ayrılması kararı alan Muratpaşa Belediyespor Yönetimi, sezon sonuna kadar altyapı antrenörü Seçil Tut ile yola devam etme kararı aldı. Önümüzdeki sezon takımı çalıştıracak isim konusunda çalışmalara başlandı.

 

YÖNETİMDEN TEŞEKKÜR

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Muratpaşa Belediyespor Yönetimi, şu görüşlere yer verdi: “Yaklaşık 15 yıldır özverili çalışmalarıyla Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü’ne ve Türk hentboluna büyük katkıları olan Kadın Milli Takım Başantrenörü Birol Ünsal ile karşılıklı anlaşarak bugün itibariyle yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübümüzü sportif anlamda daha da yukarılara taşımak için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizi spor ve hentbol kamuoyuna saygılarımızla bildirirken; Türk hentbolu ve kulübümüze olan katkılarından dolayı Birol Hocamıza teşekkür eder, bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz”.

Hasan YAVAŞLAR

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: