Antalya
13.02.2020
A
POLİTİKA
Mazbata tamam
Mazbata tamam

9 Şubat'ta yapılan kongrede CHP İl Başkanı seçilen Nusret Bayar, Antalya Adliyesi'ne giderek mazbatasını aldı

Muratpaşa İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Muhammet Sami Yalçın’ın elinden mazbatasını alan Başkan Nusret Bayar, “Bundan sonraki süreçte partimizi önce Antalya’da daha sonra Türkiye’de iktidara taşımak için mücadele edeceğiz. Önceki başkanımıza da verdiği hizmetten dolayı teşekkür ediyorum. Her şey güzel olacak” dedi. 9 Şubat’ta gerçekleştirilen kongreden "demokrasi şöleni" diye bahseden Bayar, il başkanlığı seçiminin kazananı -kaybedeni olmadığını, bundan sonraki süreçte hep birlikte kol kola çalışacaklarını ifade etti.

 

İŞİMİZ KOLAY DEĞİL

 

“Bundan sonra işimizin çok zor olduğunu biliyorum. Partililerimizle, bize gönül veren arkadaşlarımızla beraber, partimizi Antalya’da birinci parti, Türkiye’de iktidar yapmak için çok çalışacağız" diyen Bayar, "Bu olmazsa olmazımız. İl binasında değil, sokakta çalışacağız. Eski, yeni milletvekillerimiz, ilçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız, parti yöneticilerimizle, demokratik kitle örgütleriyle, kısaca AKP iktidarına karşı olan tüm siyasi birimler ve odalarla birlikte hem Antalya’mızın, hem Türkiye’mizin sorunlarını tespit edip, buna uygun hareket edeceğiz. Sıkmadık el, dokunmadık insan bırakmayacağız” şeklinde konuştu.

 

DEVİR TESLİM TÖRENİ BUGÜN

CHP'de il başkanlığı devir teslim töreni bugün yapılacak. Önceki dönem il başkanı Ahmet Kumbul, bugün saat 12.00'de CHP il binasında düzenlenecek törenle Nusret Bayar'a teslim edecek. 

Mustafa KOÇ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: