Antalya
08.02.2020
A
GENEL
Rotaryenlerden birlik beraberlik çağrısı
Rotaryenlerden birlik beraberlik çağrısı

 

 

Kaleiçi Rotary Kulübü tarafından düzenlenen '1. Yeni Yönetim Yaklaşımları Konferansı' başladı. Konferansta konuşan Uluslararası Rotary 2430 Bölge Federasyonu Başkanı Hakan Karaalioğlu, yöneticilere gençlerin birlik ve beraberlik halinde hareket etmesi gerektiğine vurgu yaptı. Kaleiçi Rotary Kulübü'nün öncülüğünde hazırlanan '1. Yeni Yönetim Yaklaşımları Konferansı' Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Konferans Salonu'nda düzenlendi. Konferansta dünyada yaşanan gelişmeler, iş dünyası ve yönetim anlayışının yarattığı değişim konuları anlatıldı. Konferansta Perihan İnci, Nasuh Mahruki, Aylin Yazgan İyicik, Hakan Karaalioğlu, Selim Oktar, Mehmet Özel, Bertay Fişekçi, Dr. Sema Çetinkaya, Dilek Er Taşkent, Bilge Ünlüer, Selin Gürsev, Bülent Kurtdedeoğlu, Ertuğrul Özürün ve Av. Elif Ezgi Ekşioğlu konuşmacı olarak katıldı.

 

GENÇ KIZLARA DESTEK

 

Antalya Kaleiçi Rotary Kulübü Başkanı Selma Demir Tekinalp, 1. Yeni Yönetim Yaklaşımları Konferansı'na iş dünyasından toplam 330 kişinin katıldığını söyledi. Rotary Kulübü olarak birçok sosyal sorumluluk projelerine imza attıklarını anlatan Tekinalp, konferanstan elde edilen gelirin sosyal hizmetlerden yararlanmış genç kızların meslek edindirme programına aktarılacağını söyledi.

 

HERŞEY GERÇEĞE UYGUN OLMALI

 

1.Yeni Yönetim Yaklaşımları Konferansı'nın ilk seminerinde konuşan Uluslararası Rotary 2430 Bölge Federasyonu Başkanı Hakan Karaalioğlu, Rotary Kulübü hakkında bilgi verdi. Rotary 2430 bölgesinin en büyük bölge olduğunu belirten Karaalioğlu, bu bölgenin Türkiye, Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Tacikistan ve Afganistan'dan oluştuğunu söyledi. Karaalioğlu, “Birinci önceliğimiz, insanlarının hizmetinde olmak ve çalışmalarımızı sürdürerek, ülkemiz ve ülkemiz insanları için hiç bir karşılık beklemeden çalışmaktır. Rotaryenler olarak veren el, alan elden daima üstündür ilkesiyle hareket etmemiz gerekiyor" dedi. DHA

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: