Antalya
21.01.2020
A
SPOR
Yüzde 100 hazırım
Yüzde 100 hazırım

Antalyaspor’un İtalya’nın Genoa takımından 6 aylığına kiraladığı Sinan Gümüş, fizik olarak hazır olduğunu ve Göztepe ile oynanacak kupa maçında oynamak için Tamer Tuna ile görüşeceğini söyledi
 

Ligde kötü günler geçiren Antalyaspor, ara transferde üçüncü imzayı Sinan Gümüş’e attırdı. Daha önce Fedor Kudryashov ve Veysel Sarı’yı transfer eden kırmızı-beyazlı ekip, dün de Sinan Gümüş’ü 6 aylığına kiralık olarak kadrosuna dahil etti. İmza töreninde soruları yanıtlayan Sinan, fizik olarak hazır olduğunu belirterek, “Başka takımlardan da teklif vardı. Ancak Antalyaspor’un projesine inandığım için buraya geldim. Fizik olarak hazırım ve Göztepe ile oynanacak kupa maçında oynamak için hoca ile özel bir görüşme yapacağım” dedi.

EKONOMİK SIKINTI OLMAZ

İmza töreninde konuşan Antalyaspor Futbol Şube Sorumlusu Aytaç Altay ise Sinan Gümüş’ün fedakarlık yaparak Antalyaspor’u tercih ettiğini belirterek, “Başarılı transfer dönemi geçiriyoruz. Belki 1-2 transfer daha yapabiliriz. Orta saha transferi düşünüyoruz. Ekonomik olarak da başarılı bir transfer dönemi geçiriyoruz. Harcama limitlerimizi aşmıyoruz ve bu transferler yüzünden sıkıntı yaşamayacağız" diye konuştu. Golcü futbolcu Lukas Podolski ile de 1.5 yıllık ön protokol imzaladıklarını belirten Altay, "Özel işleri için Almanya’ya giden Podolski’ye Perşembe ya da cuma günü imza attıracağız" dedi.
Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: