Antalya
20.01.2020
A
GENEL , GÜNCEL , POLİTİKA
Kumbul: Biz bir aileyiz
Kumbul: Biz bir aileyiz

CHP İl Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Kumbul, partisinin mahalle temsilciliklerini ziyaret ederek partililerle sohbet etti.

 

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Kumbul, partisinin Güzeloba, Güzeloluk, Zümrütova, Çağlayan, Fener, Şirinyalı ve Meltem mahalle temsilciliklerini ziyaret etti. Mahalle temsilciliklerinin partinin kılcal damarları olduğunu belirten Ahmet Kumbul, "Başarımız bu kılcal damarlarımızın gücüne bağlıdır. Mahalle temsilciliklerimiz başarımızın anahtarıdır. Bu anahtara çok dikkat etmemiz gerekiyor" dedi.

'BİZ BİR AİLEYİZ'

2 dönem Muratpaşa İlçe Başkanlığı yaptığını hatırlatan Kumbul, "Muratpaşa benim yuvam sayılır. Geçmişten gelen tecrübelerimizle bellidir ki mahalle temsilcilikleri üyelerin bir araya gelerek sosyal ilişkilerini güçlendirdiği ve bu güçten aldığı destekle enerjisini sahaya yansıttığı yerlerdir. 'Biz bir aileyiz' derken kastettiğimiz, mahalle temsilciliklerinde yaratılan bu havanın adım adım Antalya geneline yayılmasıdır. Geçmişte bunu Muratpaşa'da başardık. Bu başarımızı il yönetimine taşıdık. Şimdi de geçtiğimiz dönem başlattığımız 'biz bir aileyiz' anlayışını daha da yukarı taşıyarak taçlandıracağız" ifadelerini kullandı.  Mustafa KOÇ

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: