Antalya
20.01.2020
A
GÜNDEM , GÜNCEL
Konyaaltı Belediyesi Çocuk Festivali başladı
Konyaaltı Belediyesi Çocuk Festivali başladı

KONYAALTI Belediyesi, çocukların sömestir tatili boyunca kaliteli vakit geçirmeleri; eğlenip dönemin yorgunluğunu atabilmeleri amacıyla 'Çocuk Festivali' düzenliyor. Festivalin ilk günü Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, çocukları yalnız bırakmadı.

Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl ilki Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Çocuk Festivaline gelen çocuklar, tatilin keyfini çıkarıyor. İllüzyon gösterisi, şişme çocuk oyun parkları, masal kahramanları, palyaçolar, yüz boyama, akrobat çocuk bandosu, bilgisayar oyunları ve çeşitli yarışmaların yer aldığı Konyaaltı Belediyesi Çocuk Festivalinde çocuklar, tüm bu etkinliklerden ücretsiz yararlanıyor.

 

Festivalin ilk günü çocukların bu mutluluğuna ortak olan Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, “Geleceğimizin mimarı olan çocuklarımızı her zaman önemsiyoruz. Öğrenciler ve aileler, yarı yıl tatili ve karne almanın heyecanını yaşıyor. Biz de Konyaaltı Belediyesi olarak onların heyecanını ve mutluluğunu paylaşıyoruz. Öğrencilerimiz için Konyaaltı Çocuk Festivali düzenledik. Tatil döneminde kendilerini geliştirebilmeleri ve güzel bir tatil geçirmeler adına birbirinden güzel programlar hazırladık. Bir kez daha 2019-2020 eğitim öğretim dönemi yarıyıl tatilinin eğitim camiasına ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyor, bir hafta boyunca her gün devam edecek olan etkinliklerimize tüm çocuklarımızı davet ediyorum" diye konuştu.

 

Haftanın her gün 10.00 ile 19.00 saatleri açık olacak olan Konyaaltı Belediyesi Çocuk Festivali, 26 Ocak Pazar günü sona erecek. DHA

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: