Antalya
10.01.2020
A
SPOR
Başarının anahtarı; takım bütünlüğü
Başarının anahtarı; takım bütünlüğü

 

Antalyaspor Teknik Direktörü Tamer Tuna, “İçinde bulunduğumuz bu pozisyon beklenmedik ve olmamamız gereken bir pozisyon. Bunu değiştirmek hepimizin elinde. Bunun takım bütünlüğünden geçtiğini biliyoruz” dedi

 


Antalyaspor Teknik Direktörü Tamer Tuna, içinde bulundukları durumun farkında olduklarını belirterek, “Takımın içeriğini, niteliğini, neler yapmışız bunu değerlendirmek istiyoruz. Kamp aşamasında da ilk başladığımız günden itibaren takımımızın içinde bulunduğu durumu, oyuncularımızın yaşadığı moral kaybını ve neler yaşayabileceğimizi analiz ederek geçiriyoruz. Çünkü içinde bulunduğumuz bu pozisyon beklenmedik ve olmamız gereken bir pozisyon. Bunu değiştirmek hepimizin elinde. Bunun takım bütünlüğünden geçtiğini biliyoruz. Bütün çalışmalarımız bu yönde ve de iyi kadroya sahibiz. Aramıza katılacak iyi oyuncularla birlikte de üzerine koyarak ligde mayıs ayı ortalarından itibaren artık seneye de Süper Lig’de devam edecek bir Antalyaspor olacak’’ şeklinde konuştu.

TRANSFER YAPILACAK
Tamer Tuna, takıma yapılacak takviyeler ile ilgili olarak ise ‘’Kudryashov'u biliyoruz zaten. Onun dışında görüştüğümüz oyuncular var. Eksik veya tamamlanması gereken mevkilerimizle ilgili ciddi çalışmalar var. Birebir görüşmeler ve direkt oyuncularla temaslar da var. Tabii biraz aman alacak gibi çünkü devre arası transferi oldukça zordur biz de net ve doğru kararlar almak istiyoruz. Ama transfer yapmakta kararlıyız bu bir gerçek ama kimlerin katılacağı ile ilgili çok uzun zaman demeyeyim kupa maçları, lig maçları 2 hafta sonra başlıyor. Bu zamana kadar olan periyotta da umarım ki bu transferleri gerçekleştireceğiz’’ diye konuştu.

HEDEF; BU LİGDE DEVAM ETMEK

İlk yarıdaki veriler sonunda bu sene ligde kalma yönünde hedefler olduğunu dile getiren Tamer Tuna şöyle konuştu: ‘’Herkesin hedefi sezon bittiğinde bu ligde devam eden bir Antalyaspor olması. Biz de bunu gerçekleştirmek için buradayız. Düşme adayı bir takım görüntüsünden artık düşmemiş olan bir takım olmak istiyoruz."

DHA

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: