Antalya
Yayın Tarihi : 08.01.202007:50
Güncelleme Tarihi : 07.01.202017:51
A
GÜNDEM
Büyükşehir'in hasta yatağı desteği
Büyükşehir'in hasta yatağı desteği

 

 

Büyükşehir Belediyesi Elmalı, Demre, Finike ve Manavgat'ta ihtiyacı olan 7 hastaya tam donanımlı hasta yatağı yardımı yaptı. Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı yatağa bağımlı hastalara ev şartlarında daha iyi bir imkan sunulması için hasta yatağı desteği verdi. Büyükşehir Belediyesi, Elmalı'nın Bozhüyük Mahallesi'nde yaşayan 64 yaşındaki Teslime Özkan'a tam donanımlı hasta yatağı verdi. Üç ay önce kısmi felç geçiren Teslime Özkan otomatik yatak sayesinde kanepede yatmaktan kurtuldu.

 

ÖZKAN AİLESİNDEN TEŞEKKÜR

 

Elmalı İlçe Hizmet Birimine başvuru yaptıktan 1 gün sonra tam donanımlı hasta yatağına kavuşan Teslime Özkan'ın oğlu Ali Özkan "Büyükşehir Belediyesi kısa sürede derdimize çare olduğu için çok memnun olduk. Bu vesileyle Muhittin Böcek Başkanımıza ve ekibine gösterdikleri hassasiyet için teşekkür ederim" dedi.

 

HASTALAR BÜYÜK MUTLULUK YAŞADI

 

Elmalı Hizmet Birimine yapılan başvuruları değerlendiren Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri Bayındır Mahallesi'nden Ayşe Şahin ve Çukurelma Mahallesi'nden Cahit Şentürk'ün de yüzünü güldürdü. Uzun yıllar felçli olan 89 yaşındaki Ayşe Şahin ve tedavi gören 66 yaşındaki Cahit Şentürk tam donanımlı ve konforlu yatağa kavuştu. Hastalar büyük mutluluk yaşadı. Manavgat'ın Çardak Mahallesi'nde yaşayan Mustafa Merdun'un da talebi hızla yerine getirildi. Geçirdiği felç sonucu yürüme yetisini kaybeden Merdun'a motorlu hasta yatağı hediye edildi. Demre hizmet birimi ekipleri yaşlı kadına hasta yatağını teslim etti. Haber merkezi

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: