Antalya
Yayın Tarihi : 07.01.202011:32
Güncelleme Tarihi : 07.01.202011:32
A
GÜNCEL , POLİTİKA
Bayar’dan coşkulu açılış
Bayar’dan coşkulu açılış

CHP İl Başkan adaylarından Nusret Bayar’ın seçim ofisi önceki gün yoğun bir katılımla açıldı. 

 

Açılışa Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin, Kepez İlçe Başkanı Önder Kurnaz, Demre İlçe Başkanı Mete Hakan Caner, Kadın Kolları İl Başkanı Nilüfer Deveci önceki dönemlerde CHP’de görev almış milletvekilleri, il, ilçe başkanları ve partililer katıldı.

CESARET VURGUSU

Açılışta konuşma yapan Nusret Bayar, Cumhuriyet Halk Partisi’nin devrimci bir mirasa sahip olduğunu belirterek, “Böyle bir devrimci mirasın Antalya İl Başkanı; kayıtsız şartsız örgütlü mücadeleye inanan, Genel Başkanlarımız kadar cesur, Genel Başkanlarımız kadar dik duran, gündemi AKP’nin elinden alıp kendisi belirleyen birisi olmalıdır” dedi. Örgütün hukukuna sahip çıkmak, durumu idare etmek için değil, birlikte yönetmek için yola çıktıklarını vurgulayan Bayar, “Partisinin, örgütünün, yoldaşlarının hukukunu koruyan, tavır alınması gereken yerde sessiz kalmayan bir il başkanı olacağım” ifadelerini kullandı.

ÖNSEÇİM VURGUSU

Her zaman ve her koşulda sandığa inanan, önseçim için mücadele eden biri olduğunu ifade eden Bayar sözlerine şöyle devam etti: “Benim bilgim yok, bana kimse bir şey sormuyor, ne yapayım kavga mı edeyim diyen değil, örgütten aldığı güçle dik duran, gerektiği yerde masaya yumruğunu vuran bir il başkanı olacağım.” Haber merkezi

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: