Antalya
28.12.2019
A
GÜNDEM , GÜNCEL
CHP Konyaaltı yönetimi mazbatasını aldı
CHP Konyaaltı yönetimi mazbatasını aldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konyaaltı İlçe Başkanlığı'na seçilen Onur Duruk ve yönetim kurulu üyeleri, Konyaaltı İlçe Seçim Kurulu'nda düzenlenen törenle mazbatalarını aldılar.

 

 

Mazbata töreninin ardından asil ve yedek yönetim kurulu üyeleri ve bazı partililerle Konyaaltı İlçe Başkanlığı'nda bir araya gelen Onur Duruk, seviyeli ve demokratik bir kongre sürecini geride bıraktıklarını belirterek, kendisine destek veren partililere ve kongre delegelerine teşekkür etti.

'ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK'

"1919 ruhu" ile çalışmalara başladıklarını belirten Onur Duruk, görev süresi boyunca, yönetim kurulunun asil ve yedek üyelerinin yanı sıra, kadınlar, gençler, emekçiler ve tüm partililerle Mustafa Kemal Atatürk'ün kurucusu olduğu Cumhuriyet Halk Partisi'ni yerel yönetimlerin yanı sıra merkezi iktidara taşımak için çaba göstereceklerini vurguladı. "Çok önemli ve büyük bir sorumluluk üstlendiğimizin bilincindeyiz. Bu sorumluluk anlayışıyla hareket edeceğiz. Şimdi el ele, omuz omuza CHP’nin başarısı ve ülkemizin geleceği için çalışma zamanı" diyen Onur duruk, "Mücadelemiz hukukun üstünlüğünü, insan hak ve özgürlüklerini, laikliği, çoğulcu ve katılımcı demokrasiyi, cinsiyet eşitliğini, sosyal devleti, sürdürülebilir ve kapsayıcı büyümeyi ve insan onuruna uygun barışçıl ve hakça bir dünya düzeninin kurulması doğrultusunda olacaktır. Özgürlükçü, eşitlikçi, katılımcı, kuvvetler ayrılığını ve hukukun üstünlüğünü esas alan, çağdaş laik ve çoğulcu bir demokrasiyi tesis için elimizi taşın altına koyduk. Konyaaltı'ndan tüm Türkiye'ye sesleniyoruz: AKP yenilecek, biz kazanacağız. Doğaya, insana, hayvana, emeğe, kadınlara, gençlere, çocuklara saygı duyan CHP iktidarı yakındır."   Mustafa KOÇ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: