Antalya
23.12.2019
A
GENEL
ZMO’da 2. Şahin dönemi
ZMO’da 2. Şahin dönemi

ZMO Antalya Şubesi Olağan genel kuruluna tek aday olarak giren Vural Şahin ve ekibi, 2 yıllığına tekrar yönetime seçildi. Şahin ve ekibi, kullanılan 571 oyun tamamını aldı

Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Antalya Şubesi Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.2 yıldır şube başkanlığı yapan Vural Şahin, tek aday olarak girdiği seçimde yeniden başkanlığa seçildi. ZMO Binası’nda iki gün süren genel kurulda dün oylamaya geçildi. Sabah saatlerinden itibaren oylarını kullanan ziraat mühendisleri, Vural Şahin ve ekibine başarı dileklerini iletti. Seçimlerden 575 oy kullanılırken, bunların 571’i geçerli sayıldı ve oyların tamamını alan Şahin ve ekibi, 2 yıllığına tekrar seçildi.

ŞAHİN’DEN TEŞEKKÜR

Seçimin ardından oda üyelerine teşekkür eden ZMO Antalya Şube Başkanı Vural Şahin, “Tek aday olmamıza rağmen, kullanılan 575 oy, bize gururla temsil ettiğimiz Ziraat Mühendisi dostlarımızın, emeğimiz ve özverimizle yaptığımız hizmetleri ne kadar tekdir ve tebrik ettiklerini bir kez daha gösterdi. Ekibime, odamıza ve meslektaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

ŞAHİN’İN YÖNETİMİ

Akşam sona eren oy verme işlemlerinin ardından Vural Şahin ve ekibi 2 yıllığına tekrar oda yönetimine seçildi. Vural Şahin’in yönetiminde Sevda Altunbaş, Taylan Çeliker, Özgül Karagüzel, Asu Ersoy, Ekrem Dibek ve Taki Karslı yer aldı. Yedek üyeler ise Eren Ekelik, Ömer Özen, Seda Özel, Yusuf Kumbul, Gülay Demir, Ahmet Daloğlu ve Özgür Çağlayan’dan oluştu.

GENEL KURUL DELEGELERİ

Seçimlerde, 30 kişiden oluşan 47.dönem olağan genel kurul delegeleri ise şu isimler oldu: Vural Şahin, Ümmü Özgül Karagüzel, Taylan Çeliker, Ekrem Dibek, Asu Ersoy, Taki Karslı, Eren Ekelik, Ömer Özen, Seda Özel, Yusuf Kumbul, Gülay Demir, Ahmet Daloğlu, Özgür Çağlayan, Musa Toros, Levent Yaman, Melek Şanlı, Alper Güner, Nevin Özer, Rıza Cüce, Burcu Açıloğlu Çığgın, Ahmet Dolaşık, Bersu Olgu Erdoğdu, Yasemin Kolak, Dursun Ali Satar, Cenk Gürsoy, İsmail Deveci, Fidel Demir, Hakkı Gökhan Çelik, Cenk Yapıcıküçük, Hüseyin Eroğlu.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: