Antalya
20.12.2019
A
GÜNCEL , POLİTİKA
CHP'de 3 büyük ilçe için 6 aday
CHP'de 3 büyük ilçe için 6 aday

 CHP Antalya'da ilçe kongreleri kapsamında Kepez, Muratpaşa ve Konyaaltı'nda seçimler yarın (cumartesi) yapılacak. 3 ilçede de 2'şer aday başkanlık için yarışıyor.

CHP Antalya'da ilçe kongreleri devam ediyor. Kaş, Gazipaşa, Korkuteli ve Elmalı'da seçimler tamamlandı. 4 ilçede mevcut başkanlarla yola devam sonucu çıktı. Bugün ise Aksu ilçesinde seçim yapılacak. 21 Aralık Cumartesi günü ise 3 büyük merkez ilçede seçimle yeni başkanlar belirlenecek. En fazla delegenin yer aldığı Muratpaşa'da iki aday bulunuyor. Mevcut başkan Hasan Şahin'in yanı sıra önceki seçimlerde de aday olan Hasan Öder, başkanlık için yarışacak. Seçim, Çağlayan Mahallesi'ndeki Gazi Mustafa Kemal Atatürk Salonu'nda saat 10.00'da başlayacak.

ÜÇ İLÇEDE DE SEÇİMLER SAAT 10.00'DA BAŞLAYACAK

En fazla rekabetin yaşandığı Kepez ilçesinde de mevcut başkan Servet Yıldız ile uzun yıllardır partinin içinde bulunan Önder Kurnaz yarışıyor. Saat 10.00'daki seçimler Antalya Şoförler Odası Düğün Salonu'nda gerçekleştirilecek. Konyaaltı'daki seçim de yine aynı saatte başlayacak ve yine iki adayın çekişmesine sahne olacak. Mevcut başkan Onur Duruk ile ilçe yönetimindeki Beyazıt Canelli, ilçe başkanlığı için yarışacak. Seçim saat 10.00'da Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi'nde başlayacak.

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: