Antalya
19.12.2019
A
GÜNCEL , POLİTİKA
Servet Yıldız'dan kongre atağı
Servet Yıldız'dan kongre atağı

CHP Kepez'de 5. Olağan İlçe Kongresi öncesi başkanlık yarışı bütün hızıyla devam ediyor. İlçe başkanlığı için yeniden aday olan Kepez İlçe Başkanı Servet Yıldız, 100. Yıl Park Restaurant'ta düzenlediği buluşmada  Kepez delegeleri ve partililerle bir araya geldi.

Buluşmaya katılanlar arasında eski milletvekili Tuncay Ercenk, 31 Mart seçiminde CHP Kepez adayı olan Murat Dinç, Muratpaşa Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Sarı, ANTEPE Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Sayın, CHP Kadın Kolları İl Başkanı Nilüfer Deveci, Büyükşehir ve Kepez Meclis Üyesi Enver Barış, Kepez Meclis üyeleri İbrahim Yılmaz, Cafer Turgay, Eren Kurt, Cafer Turgay, Veli Yılmaz, Mustafa İlhan, Ali Kesik, Kepez eski meclis üyesi Erdal Küsken, Alevi Kültür Derneği Antalya Şube Başkanı Hasan Kaya da yer aldı.

BAŞARILI OLMAYA MECBURUZ

Yoğun katılımla gerçekleşen buluşmada konuşan Servet Yıldız, "Kepez'in üvey evlat muamelesi görme vakti bitmiştir. Bütün belediye başkanlarımızla ortak akıl üreterek başarılı olmaya mecburuz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Kepez'de yaşayan vatandaşlarımızı kucaklayarak, onların dertlerini dinleyerek, bütün sıkıntılarını çözerek bu kenti yaşanır hale getirmeye mecburuz" dedi.

KEPEZ EN İYİSİNE LAYIK

Yıldız, "Yerel seçim sürecindeki çalışmalarımızla Büyükşehiri kazandık. Ama bu gurur Kepez'e yetmez. Daha çok çalışmalıyız, daha çok yorulmalıyız. Ekibimle birlikte, kadın ve gençlik Kollarımla birlikte Kepez'in çehresini değiştirmek için çabaladık ve önümüzdeki dönemde kaldığımız yerden devam etmek için  oylarınıza talibiz. Kepez'de yaşayanlar her şeyin en iyisine layıktır" diye konuştu. Konuşmasının ardından masaları tek tek dolaşarak konuklara ‘hoş geldiniz’ diyen Yıldız, kadın delegelere beyaz karanfil hediye etti.  Yıldız, konuklarla birlikte gecenin geç saatlerine kadar eğlendi.   Mustafa KOÇ

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: