Antalya
02.12.2019
A
GENEL , YAŞAM
Mehmet Güler güven tazeledi
Mehmet Güler güven tazeledi

Eskişehirliler Sosyal Kültürel ve Yardımlaşma Derneği (ES26DER) olağanüstü genel kurulu yapıldı. Seçime tek aday olarak giren mevcut başkan Mehmet Güler, güven tazeledi

Bu yıl kurulan Eskişehirliler Sosyal Kültürel ve Yardımlaşma Derneği (ES26DER) olağanüstü genel kurulunu yaptı. Genel kurul saygı duruşu ve istiklal marşının hep bir ağızdan okunması ile başladı. Mevcut başkan Mehmet Güler divan kuruluna İsmet Aydın, Onur Ersoy ve Ömer Uysal’ı önerdi. Oy birliği ile divan kurulu oluşturuldu. Divan kurulu başkanı İsmet Aydın genel kurula başlamadan önce kısa bir konuşma yaptı. Aydın adil ve demokratik bir secimin olması için üyelere eşit söz hakkı vereceğini dile getirdi.

 

YENİDEN BAŞKAN

 

Genel kurul derneğin mali ve faaliyet raporlarının okunması ve ibrası le devam etti. Başkanlığa yeniden aday olan mevcut başkan Mehmet Güler divan heyetine listesini sundu. Başka bir aday çıkmadığı için genel kurula tek liste ile gidildi ve oylama sonucu Güler ve listesi yeniden başkanlığa getirildi. Güler üyelere kısa bir konuşma ile seslendi. Üyelerin teveccühü ile yeniden başkanlığa getirildiği için teşekkür etti.

 

Faaliyetler sürecek

 

Başkan Güler konuşmasında, “Amacımız Antalya da yaşayan hemşerilerimizin ve Eskişehir e gönül vermiş insanlarımızın acı günlerinde de tatlı günlerinde de yanlarında olmak, sosyal sorumluluk anlayışı içerisinde yaşadığımız kente sahip çıkmak ve aynı zamanda gelenek ve göreneklerimizi yaşatarak gelecek nesillerimize miras bırakmaktır” dedi.  Genel kurul dilek ve temenniler ile son buldu. Mehmet DOĞAN

 

ES26DER yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:  Asil: Mehmet Güler, Mehmet Demirci, Tuğçe Berat Petek, Güler Çildir, Ömer Uysal, Yücel Bayır, Sezgin Aydın.

Yedek: Nuran Men, Necmi Dur, Mustafa Altaş.

Denetim Kurulu Asil: Burhan Şemin, İsmet Aydın, Mustafa Altaş.

Denetim Kurulu Yedek : Zerrin Büyükabacı, Atilla Büyükabacı, Onur Ersoy

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: