Antalya
23.11.2019
A
SPOR
Karataş’tan, genç sporculara moral
Karataş’tan, genç sporculara moral

İnşaat Mühendisi Deniz Karataş, Aksu Belediyespor Kulübü’nü ziyaret ederek sporcularla bir araya geldi. Sporculara yemek de veren Karataş, genç sporculardan saygıyı ve çok çalışmayı elden bırakmamalarını istedi

İnşaat Mühendisi Deniz Karataş, Aksu Belediyespor Kulübü’ne moral ziyaretinde bulundu. Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen ziyarete, Aksu Belediyespor kulübü Başkanı Mehmet Selvi,yöneticiler, antrenörleri ve sporcular katıldı. Karataş, ziyaretin ardından kulüp sporcularına yemek verdi. Yemeğe, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin de katıldı.

SAYGIYI ASLA  BIRAKMAYIN

Deniz Karataş, sporculara hiçbir zaman saygıyı yitirmeden, sabırla başarıya yürümeleri gerektiğini söyledi. Karataş, şöyle konuştu: “Sizlerin ne çektiğini ben çok iyi biliyorum. Bunun için irade, ter, gözyaşı ve samimiyet gerekiyor. Bu iradeyi gösteren insan her yerde başarılı olur. Bunun yanı sıra, Atatürk ‘Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim’ demiş.  Bu noktada hocalarımızın size verdiği çok şey olduğunu düşünüyorum. Sizden şunu rica ediyorum; hocalarına sakın saygısızlık etmeyin, hocalarınızı çok iyi dinleyin” dedi.

SELVİ’DEN TEŞEKKÜR

Aksulu gençlerin geleceği için hizmet ettiklerini belirten Karataş, “Biz bir şekilde gelir geçeriz. Esas olan, bizim babalarımızdan Aksu’yu miras olarak değil de sizlerin emaneti olarak görmemizdir. Bizim sizlere iyi bir gelecek bırakmamız gerekiyor. Sadece eğitimle değil, kültür ve sanatla da sizin yanınızda olmamız gerekiyor. Biz bu yola sizler için çıktık. Sabredeceğiz, yeri gelince aza kanaat edeceğiz ama bıkmayacağız, kızmayacağız, küsmeyeceğiz. İçinizdeki spor azminizi ve hocalarına saygınızı üst seviyede tutmanızı rica ediyorum. Sizi ve hocalarınızı canı gönülden kutluyorum” şeklinde konuştu. Aksu Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Selvi, Deniz Karataş’a sporculara verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: