Antalya
21.11.2019
A
SPOR
Seçim yok, atama var
Seçim yok, atama var

3 yöneticisi istifa eden Antalyaspor’da, 5 Aralık’ta olağan genel kurul yapılacak. 3 yöneticisi istifa eden kırmızı-beyazlı ekipte, istifa eden isimlerin istifaları oylanıp, yerlerine atanacak isimler ibra edilecek

Antalyaspor Anonim Şirketi 2018 ve 2019 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı, 5 Aralık 2019 tarihinde yapılacak. Antalyaspor’un Döşemealtı’ndaki tesislerinde gerçekleştirilecek genel kurulda 1 Ocak – 31 Aralık 2018 ve 1 Ocak-31 Mayıs 12019 tarihleri arasında görev yapan yönetim kurullarının ibrası görüşülecek. Bu arada genel kurulda, çeşitli nedenlerle istifa eden yönetim kurulu üyelerinin istifaları oylanacak ve yerlerine atanacak isimler ibra edilecek. Antalyaspor A.Ş. Yönetimi’nde yer alan Ziya Erbaş, Emre Önen ve Bora Terzioğlu, çeşitli nedenlerle görevlerinden istifa etmişti.

KESİN BORÇ AÇIKLANACAK

Bu arada Antalyaspor A.Ş.’nin toplam borcunun ne kadar olduğu da genel kurulda ortaya çıkacak. 450 Milyon TL borcu olduğu açıklanan kulübün kesin borcu öğrenilememişti. Mali tablonun da masaya yatırılacağı genel kurulda, yönetimin ibra edilip edilmeyeceği merak konusu oldu. Başkan Ali Şafak Öztürk’ün, borçlanılan miktarı ve gerekçelerini nasıl açıklayacağı da camianın merakla beklediği konular arasında yer alıyor.

Haber Merkezi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: