Antalya
21.11.2019
A
GENEL , GÜNCEL
24 Kasım'da teleferik öğretmenlere ücretsiz
24 Kasım'da teleferik öğretmenlere ücretsiz

Büyükşehir Belediyesi'nin işlettiği Tünektepe Teleferik, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlere ücretsiz hizmet verecek.

Büyükşehir Belediyesi'nin her yıl yerli ve yabancı on binlerce kişiye hizmet veren Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesisi 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde öğretmenlere kapılarını ücretsiz açıyor. Öğretmen kimlik kartını ibraz eden tüm öğretmenler 24 Kasım Pazar günü saat 09.00 - 18.00 saatleri arasında teleferikten ücretsiz faydalanabilecek.

24 KASIM JESTİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 24 Kasım Öğretmenler Günü hediyesi olarak Büyükşehir Belediyesi ANET A.Ş. tarafından işletilen Tünektepe Teleferik seferini ücretsiz yaptı. Antalya'da görev yapan tüm öğretmenler 605 rakımlı Tünektepe'ye çıkarak eşsiz Antalya manzarasını izleyecek.

MİSAFİR EDECEĞİZ

Öğretmenlerin bu özel günlerinde küçük de olsa bir sürpriz yapmak istediklerini ifade eden Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Öğretmenler yeni nesiller sizlerin eseri olacaktır' sözünde de ifade ettiği gibi öğretmenlerimiz, sadece bugünün değil, geleceğin de mimarlarıdır. Bizler de onlara olan vefa borcumuzu ödemek, saygımızı ifade etmek ve güzel bir gün geçirmeleri için sosyal tesisimizde misafir etmek istiyoruz. Tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyorum" diye konuştu. (Haber merkezi)

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: