Antalya
20.11.2019
A
GENEL , GÜNCEL
Muratpaşalı öğretmenler festivalde buluştu
Muratpaşalı öğretmenler festivalde buluştu

Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce, Muratpaşa Belediyesi işbirliğinde organize edilen 1. Öğretmen Festivali, Atatürk Kent Meydanı’nda binlerce öğretmenin katılımı ile gerçekleştirildi.

Verilen yarı yıl tatili ve yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce, Muratpaşa Belediyesi işbirliğinde 1. Öğretmen Festivali organize edildi. Festival; Muratpaşa Atatürk Kent Meydanı’nda gerçekleştirildi. Festivale; Muratpaşa Kaymakamı Orhan Burhan, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Ünal, Milli Eğitim yöneticileri ve Muratpaşa’da görev yapan 4bin 603 öğretmen katıldı.

ÖĞRETMENLERDEN YÜKSEK PERFORMANS

Öğretmenlerin halk oyunları ve müzik performansları sergiledikleri festival kapsamında ayrıca; resim, anı fotoğraf sergileri, robotik kodlama uygulamaları, dağcılık sporu etkinlikleri, Halk Eğitim Merkezi sergisi, Türkiye Gözlem Evi ve Kızılay Kan Bağışı etkinleri de gerçekleştiriliyor. Öğretmenlerin sergiledikleri performanslar büyük beğeni kazandı. Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmen Festivali’nde, Kızılay Kan Bağışı ve İlik Naklinin Önemi konulu bir sunum da gerçekleştirildi.  Haber Merkezi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: