Antalya
16.11.2019
A

 

Bülent Korkmaz gitti. Kim gelirse gelsin bu kadro devam ettiği müddetçe Antalyaspor’un lig sıralamasındaki yeri mehter takımı gibi iki ileri, bir geri veya tam tersi iki geri, bir ileri şeklinde olacak. Taraftarına sezon sonuna kadar korkulu rüyalar gördürmeye, yani işkence çektirmeye devam edecektir.

Çünkü görünen köy kılavuz istemez. Başa sarıyorum. Başkan göreve ‘Ben Antalya ve Antalyaspor’u dünya markası yapacağım’ diye geldi. Bu yolda da bazı hamleler yaptı ve gitti. İkinci gelişi birinci gelişine uymadı bu sefer vizyonunu küçülttü. Sonra Bülent Korkmaz'ın nezaretinde yaprak dökümünü başlattı. Vizyonunu küçültüp alt yapıdan adam bekleyen Başkana, defalarca transfer sezonunda buradan seslendim; dünya yıldızı almaz, sıradan adam alırsan sonu iyi olmaz diye. Hemen hemen her yazımda bu konunun neden-sonuç ilişkilerini irdeledim ve önerilerimi sundum. Fakat gelinen nokta ortada.

‘Peki şimdi ne olacak, derman ne?’ sorusunun cevabını, Başkan ilk göreve geldiği zaman basına verdiği demeçleri okursa bulur. Eğer okuyup da, Ocak transferinde  okuduklarını yerine getirirse rahat nefes alırız. Yoksa her maçı yüreğimiz ağzımızda izlemeye devam edeceğiz.

Yani olayın özeti; Başkan ikinci gelişinde ekonomik sıkıntılara çare olarak budama yaptı, Bülent Korkmaz da hiç dirayet göstermedi ve sonunda kendi gitti. Şimdi kim gelirse gelsin (eğer  Ocak transferi olmazsa) bence değişen bir şey olmayacak ve her hafta sıkıntılı bir Antalyaspor izlemeye devam edeceğiz.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok