Antalya
14.11.2019
A
SPOR
İlk temas Tudor’la
İlk temas Tudor’la

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, İngiltere’ye giderek Karabük ve Galatasaray’ın eski çalıştırıcısı Igor Tudor ile masaya oturdu.

Bülent Korkmaz ile yolları ayıran Antalyaspor’da, teknik direktörlük için ilk temas Igor Tudor oldu. Türkiye’de daha önce Karabük ve Galatasaray takımlarını da çalıştıran Hırvat teknik adamla görüşmek için İngiltere’ye giden Başkan Ali Şafak Öztürk, takımın mevcut durumunu ve hedeflerini anlattı. Tudor ile yapılan görüşmenin sonucu hakkında bilgi alınamazken, yönetimin Tudor ile anlaşılamaması halinde bile yabancı teknik adamla çalışma isteğinin olduğu öğrenildi.

UDİNESE’DEN AYRILDI

Bu sezona İtalya Seri A Ligi ekiplerinden Udinese’de başlayan Igor Tudor, alınan başarısız sonuçların ardından iki hafta önce görevden ayrılmıştı. Türkiye kariyerinde Karabükspor’da büyük bir çıkış yakalayan Hırvak Teknik Adam, olaylı bir şekilde istifa ederek Galatasaray’ın başına geçmişti. Tudor, Galatasaray’da saha sonuçlarından çok taraftarla ve basınla ilişkileri ile gündemde kalmıştı.

İSİM ENFLASYONU

Bu arada Bülent Korkmaz’ın ayrılığının ardından, özellikle sosyal medyada çok sayıda teknik adamın isme Antalyaspor ile anılıyor. Başta Tamer Tuna olmak üzere, Hikmet Karaman, Hakan Keleş, Mesut Bakkal gibi teknik adamların Antalyaspor ile temas halinde oldukları iddia ediliyor. Teknik adam görüşmelerini bizzat yürüten Başkan Ali Şafak Öztürk’ün, genç ve hırslı bir isim ile anlaşmak istediği, bu nedenle ismi geçen teknik adamlarla anlaşma ihtimalinin zor olduğu belirtiliyor.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: