Antalya
08.11.2019
A
GENEL , YAŞAM
Mahalle buluşması Konyaaltı'nda yapıldı
Mahalle buluşması Konyaaltı'nda yapıldı

KONYAALTI Belediye Başkanı Semih Esen, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in 19 ilçeyi kapsayan ilçe buluşmalarının sonuncusuna ev sahipliği yaptı

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 19 ilçeyi ziyaret ederek, ilçelerde mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşları (STK) temsilcileriyle bir araya geldiği toplantılarını son olarak Konyaaltı ilçesinde yaptı. Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, toplantı öncesi Başkan Muhittin Böcek'i ilk olarak makamında ağırladı. Konyaaltı Belediyesi Beydağları Toplantı Salonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in başkanlığında 'Antalya Büyükşehir Belediyesi Konyaaltı Buluşması Toplantısı' gerçekleştirildi. Muhittin Böcek'in toplantı öncesi kendisini ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Semih Esen şöyle konuştu:

"Büyükşehir Belediyesi daha öncesi muhtarların ve STK'ların da yer aldığı bu denli yoğun katılımlı bir toplantı yapmamıştı. Tüm ilçelerde bu çalışmayı yapmaya başlarken özellikle bizim partimizden olmayan belediyelere öncelik vermeniz siyasi bir nezaket ve toplumun da özlediği siyasi uzlaşmanın bir adımı. Dileriz toplumun her kesiminde ve kurumların ve de belediyelerin tamamında atılan bu adımın bir karşılığı olacaktır. Son derece yerinde ve güzel bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Konyaaltı'nda birincisi yapılan bu çalışma dizisinin finalini yapıyoruz. İnanıyorum ki bu katılımcı çalışma yöntemi sürekli devam edecektir."

BÜYÜK MUTLULUK

Başkan Muhittin Böcek ise toplantılarının sonuncusunu Konyaaltı'nda yapmak istediklerini belirterek, Konyaaltı'nda olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Gerek mecliste gerek etkinliklerde gerek ise diğer çalışmalar da hep birlikte olduklarını dile getiren Muhittin Böcek, vermiş olduğu destekler için Başkan Semih Esen'e teşekkür etti.

DEVLET HASTANESİ TALEBİ

Toplantıda ise muhtarlar ve STK temsilcileri, bölgelerinde yaşamış oldukları sorunları dile getirdi. Kendisine yöneltilen devlet hastanesi talebiyle ilgili bir soruya ise Başkan Muhittin Böcek, bu konuyu geçtiğimiz günlerde yapılan Büyükşehir Başkanlar Toplantısında dile getirdiğini ve ihale için söz aldığını bildirdi. Toplantı sonrasında muhtarlar ve STK temsilcileri Başkan Semih Esen ve Muhittin Böcek'e teşekkür etti. (Haber merkezi)

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: