Antalya
08.11.2019
A
YAŞAM
AKEV’li miniklerin büyük başarısı
AKEV’li miniklerin büyük başarısı

Antalya Akvaryum tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen Resim Yarışması'nın 9’uncusu yapıldı. Yarışmada AKEV Koleji 2-A sınıfından 3 öğrenci 2. Sınıflar kategorisinde dereceye girerek ödül aldı.

9. Geleneksel Akvaryum Resim Yarışmasının "Akvaryum Deyince" konulu yarışmasında ilkokulu kategorisinde AKEV Koleji öğrencileri damga vurdu. Yarışmada 2. Sınıflar kategorisinde 2-A sınıfı öğrencilerinden Barış Özkan Antalya 2’ncisi aynı sınıftan Kerem İşler Antalya 3’üncüsü olurken, Mirza Eymen Nuray ve Ceylin Selim Mansiyon ödülüne layık görüldü. Yarışmada 4. Sınıflar kategorisinde ise AKEV Koleji öğrencisi Pelin Felek 1. olurken, Alp Akbaş ise 3. oldu. Yine AKEV Koleji öğrencilerinde Ayşe Cemre Kızıler, mansiyon aldı.

TEŞEKKÜR BELGESİ ALDILAR

2000'e yakın resim arasından yapılan jüri değerlendirmesi sonucu dereceye giren öğrencilere ödülleri Antalya Akvaryum’da öğretmenleri ve ailelerinin katıldığı bir törenle verildi. Dereceye giren öğrenciler için okulda düzenlenen törende ise AKEV Koleji Okul Müdürü Şeref Can Aytar tarafından teşekkür belgesi takdim edildi. (Haber merkezi) 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: