Antalya
07.11.2019
A
GENEL , YAŞAM
Spora OFM desteği
Spora OFM desteği

Antalya'nın köklü spor kulüplerinden, futbol, güreş ve satranç branşlarında faaliyet gösteren Antalya Sağlıkspor'a 2019-2020 futbol sezonunda Özel OFM Hastanesi anasponsor oldu

Sponsorluk sözleşmesi Özel OFM Hastanesi İşletme Müdürü Ahmet Menci, Başhekim Dr. Cem Mutlu ve Sağlıkspor Kulübü Genel Koordinatörü Arif Oktaroğlu'nun katıldığı toplantıda imzalandı.  Toplantıda konuşan OFM İşletme Müdürü Ahmet Menci, "Spor ve sporcunun her zaman dostu olan Özel OFM Antalya Hastanesi olarak, Antalya Amatör Kümede mücadele eden, sağlık camiamızı temsil eden İl Sağlık Müdürlüğümüz takımı Antalya Sağlık Spor Kulübüne sponsor olmaktan mutluluk duyuyoruz" dedi.

 

SPORUN VE SPORCUNUN YANINDAYIZ

Gençlerin spor yapmasına vesile oldukları için mutlu olduklarını belirten Menci, "Antalya Sağlıkspor’un başarılı bir kulüp olduğunu biliyoruz. Bizim için spor karşılaşmalarındaki sonuçlardan ziyade; gençlerimizi sokak ve kahve köşelerinden, sigara, alkol, uyuşturucu ve kötü alışkanlıklardan kurtarmak önemli. Gençlerimizin sağlıklı yaşamaları için spor yapmalarına vesile olabiliyorsak, bizim için gerçek başarı ve mutluluk budur. Sporcu sağlığının çok önemli olduğunu bildiğimiz için, amatör - profesyonel tüm kulüplerin her zaman yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

 

OKTAROĞLU TEŞEKKÜR ETTİ

Antalya Sağlıkspor Kulübü Genel Koordinatörü Arif Oktaroğlu da yaptığı konuşmada, “Antalya ilimizde sağlık hizmeti veren Özel OFM Antalya Hastanesi başhekimi Dr. Cem Mutlu ve İşletme Müdürü Sayın Ahmet Menci’ye birçok sosyal alanda olduğu gibi, spor kulübümüze de sponsor olarak verecekleri destekten ötürü kurumum adına teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini kullandı. 

 

SÖZLEŞME İMZALANDI

Konuşmaların ardından Sağlıkspor adına Arif Oktaroğlu, OFM Hastanesi adanı Ahmet Menci 2019 - 2020 futbol sezonu için geçerli olacak sponsorluk sözleşmesini imzaladılar. Oktaroğlu, Başhekim Mutlu ve İşletme Müdürü Ahmet Menci'ye üzerinde isimleri yazılı Sağlıkspor formalarını hediye etti.    Mustafa KOÇ

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: