Antalya
02.11.2019
A
GÜNDEM , SPOR
Camia seferber oldu
Camia seferber oldu

Peş peşe alınan kötü sonuçların ardından düşme hattına yaklaşan Antalyaspor’da, Beşiktaş maçı öncesi camia futbolculara moral verdi. Yönetim öğle yemeğinde, taraftar da idman öncesinde futbolculara güven aşıladı

Antalyaspor’da futbolculara önce yönetim, ardından taraftar moral verdi. Basın Sözcüsü Murat Süğlün'e ait olan bir işletmede gerçekleşen öğle yemeği organizasyonuna Başkan Ali Şafak Öztürk ile yöneticiler, teknik heyet, futbolcular, sağlık ve destek ekibi katıldı. Yemek sonrası bir konuşma yapan Başkan Öztürk, daha önce de yaşadıkları sıkıntılı dönemleri birlik ve beraberlikle aşarak tarihi sonuçlara imza attıklarını hatırlattı. Öztürk, çok güzel başarılar kazanacak bir teknik heyete ve futbolcu grubuna sahip olduklarına işaret ederek, Beşiktaş maçının Antalyaspor için yeni bir başlangıcı olmasının istedi.

 

TARAFTAR DESTEK VERDİ

Antalyaspor taraftarları ise önceki akşam yapılan antrenmanı ziyaret ederek futbolculara baklava ikram etti ve tezahüratları ile yanında olduğunu gösterdi. Grup 1966 ve 07 Gençlik grupları, Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve futbolcularla bir araya gelerek onlara olan güvenini dile getirdi. Beşiktaş maçında galibiyet beklediklerini belirten taraftarlar, çalışmanın başlamasının ardından U19 takımımızın antrenmanına da gitti. Genç futbolcuları başarılı sonuçlar nedeniyle tebrik eden taraftarlar, bu yıl şampiyonluk beklediklerini söyledi.

Haber Merkezi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: