Antalya
01.11.2019
A
GÜNDEM , SAĞLIK
Dört vatandaşa daha hasta yatağı desteği
Dört vatandaşa daha hasta yatağı desteği

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi, hasta yatağı yardımlarına devam ediyor. Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, biri Finike ve Serik'te ikisi Kumluca'da olmak üzere dört kişiye daha tam donanımlı hasta yataklarını teslim etti.
 

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı aracılığıyla yardımların yerine ulaşmasını sağlıyor. İlçe hizmet birimlerinden gelen talepler doğrultusunda yatağa bağımlı yaşayan 3 vatandaş daha, konforlu yataklarına kavuştu. Serik ilçesi Kuşlar Mahallesi'nde yaşayan ve eşini 2002 yılında kaybeden 5 çocuk annesi 78 yaşındaki Sevim Yeter Kılınç'a da hasta yatağı yardımı yapıldı. 2 odalı bir gecekonduda yaşayan ve oğlu tarafından bakılan görme ve ağır ortopedik engelli Kılınç, ihtiyaç sahibi vatandaşları unutmadığı ve yardım elini uzattığı için Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e teşekkür etti. 

TAM FONKSİYONLU HASTA YATAĞI

Büyükşehir Belediyesi Kumluca Hizmet Birimi, Merkez Mahallesi'nde yaşayan Yüksel Koca ve Narenciye Mahallesi'nde yaşayan Hüsne Perçem'e ev şartlarında daha iyi bakım yapılabilmesi için tam fonksiyonlu hasta yatağı yardımı yaptı. Finike Hizmet Birimi ekipleri ise Turunçova Mahallesi Çavdır mevkiinde yaşayan siroz hastası Havana Özdemir'e (67) hasta yatağını teslim etti. Ekipler vatandaşların evine giderek yatakların kurulumunu yaptı. Hasta yakınları bu zor günlerinde yanlarında olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e teşekkür etti.(Haber merkezi)

 

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: