Antalya
01.11.2019
A
SPOR
O ışığı gördüm
O ışığı gördüm

Bir sezonda yaşanabilecek tüm aksiliklerin, son haftalarda başlarına geldiğini söyleyen Bülent Korkmaz, “Sıkıntılı dönemlerde istenmeyen sonuçlar yaşanabilir. Ancak bizim takım bu süreçte daha iyi kenetlendi. O reaksiyonu gördüm ve Beşiktaş’ı yeneceğiz” dedi

 

Haftalık basın toplantısında konuşan Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, son haftalarda bireysel hatalar nedeni ile istemedikleri sonuçlar aldıklarını belirtti. Son 2 lig maçında 8 gol yiyen takımının buna rağmen birbirine bağlı, birbirini seven, birbirini destekleyen bir görüntü verdiğini belirten Korkmaz, “Bu haftaki çalışmalarda takımdaki o ışığı gördüm. Ekip olarak bir reaksiyon gösterme zamanımız geldi. Beşiktaş maçında bunu gerçekleştireceğiz” dedi.

 

BEN DE MEMNUN DEĞİLİM

Geçtiğimiz sezona da kaosla başladıklarını hatırlatan Korkmaz, “Hem maddi anlamda, hem de yönetimsel anlamda büyük sıkıntılar vardı. Ama saha sonuçlarını aldığımızda bu durum pek de ortaya çıkmadı. Bu sezon son iki haftaya bakıldığında hiçbir problem olmamasına rağmen iyi sonuçlar alamadık. Bulunduğumuz yerden ben de memnun değilim. Kesinlikle daha yerde olmamız gerekirdi. Bunu ben de biliyorum, takım da biliyor” ifadelerini kullandı.

 

REAKSİYON ZAMANI

Sıkıntılı dönemlerde bazı istenmeyen sonuçların yaşanabileceğini, bunu birçok takımda gördüklerini söyleyen Korkmaz, “Ama bizde tam tersi oldu. Birbirine bağlı bir aile olduğumuzu bugün bir kez daha gördüm. Bu zor günlerde çok iyi bir aile olduğumuzu çok daha iyi anladım. Bu takım daha iyi yerlerde olacak. Bir reaksiyon göstermemiz lazım. Bunu hepbirlikte yapmamız lazım. Taraftarımızın da bunu yapacağına inanıyorum. Nihayetinde taraftarsız bir futbol müsabakası olmaz. Her zaman için taraftarın desteğine ihtiyacımız var. Niğde’de kupa maçında da bunu gördük. Oraya kadar gelmiş olmaları önemliydi. Bu reaksiyonu hep beraber göstereceğiz bu hafta” ifadelerini kullandı.

 

BEŞİKTAŞ’I YENECEĞİZ

Saha sonuçlarının iyi olmadığı son haftalarda, takımın gerçek anlamda birbirini ne kadar sevdiğini daha iyi anladıklarını belirten Korkmaz, sözlerini şöyle tamamladı: “Son derece mutlu ve umutluyum. Dolayısıyla gelecek bizim için daha iyi olacak” dedi. Korkmaz, Beşiktaş maçı ile ilgili düşüncelerini de “Beşiktaş maçını kazanmak istiyoruz. Her maçta olduğu gibi. Üzerini vurgulayarak söylüyorum; bireysel hatalara bir şey yapamayız. Buna o hatayı yapan oyuncu da dahil. Bir sezonda yapılacak bütün hataları yaptık. Önemli olan bu süreçte takımın, şehrin reaksiyonuydu. Takım olarak bu hafta reaksiyonu gördüm. Hafta sonunda da göreceğime inanıyorum”.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: