Antalya
07.10.2019
A
GENEL , GÜNCEL
Kadının Gücü Antalya’dan ilk etkinlik
Kadının Gücü Antalya’dan ilk etkinlik

Kadının Gücü Antalya platformu, ilk sosyal etkinliğini Akdeniz Üniversitesi Onkoloji servisinde tedavi gören çocuklar yararına yaptı.

Sosyal medyada ‘Kadının Gücü Antalya’  platformu adı altında bir araya gelen kadınlar, sosyal sorumluluk projelerinin ilkini gerçekleştirdi. Kadının Gücü Antalya grubu tarafından Kültür mahallesinde bulunan Ortaköy kafede, Akdeniz Üniversitesi Onkoloji servisinde tedavi  gören çocuklar yararına kahvaltı verildi. Katılımın yüksek olduğu kahvaltıda kura ile misafirlere farklı hediyeler takdim edildi.

ETKİNLİKLER SÜRECEK

Kahvaltıdan elde edilen geliri resmi makbuz karşılığında onkoloji hastası çocukların tedavisinde kullanmak üzere kullanacaklarını belirten Kadının Gücü Antalya platformu sözcüsü Deniz İşlek, “Yaklaşık 6 ay önce kurulduk. İlk etkinliğimizi çocuklara yönelik yapmak istedik. Çocuklar bizim geleceğimiz ve onlar için elimizden geleni yapacağız” dedi. İşlek, bundan sonra şehit aileleri ve LSÖEV yararına da etkinlik düzenleyeceklerini sözlerine ekledi. Grubun moderatörlerinden Yeşim Cennet Yılmaz ise, kadın ve çocuğa dair her türlü çalışmanın içinde olacaklarını belirtti.  Engin KORKMAZ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: