Antalya
08.10.2019
A

 

Aslında maçlar bize günlük yaşantımıza nasıl yön vermemiz gerektiğine kılavuzluk ediyor. Doğru adamlarla düzgün işler yaparsak devamlı kazanırız. Sayın Korkmaz da doğru kadro ve mükemmel strateji ile 2hafta üst üste kazandı. Demek ki iş bu kadar karmaşık değil, işi kafamızda karmaşıklaştıran biziz.

Bazen uzmanı olduğumuz dalda bile, başkalarının önerilerini dikkate almamız gerekmekte. Bunu Malatyaspor ve Fenerbahçe maçlarında görmüş olduk. Sayın Korkmaz'a Antalya basını ısrarla yanlış tertiple maça çıkıyorsun, elinde yağ var, şeker var, un var neden helva yapmıyorsun diye bas bas bağırdı. Sayın Korkmaz’ da en sonunda öyle bir helva yaptı ki, tadından senelerce yenmeyecek ve hep konuşulacak bir helva bu. Ama bu başarı da yerel basının da payı var. Son iki maça önerilerimize uygun kadro ile çıktığı için aynı tandansa geldik. Bu yüzden yerel basını takip ettiğini varsayıyorum.

Sonuç olarak artık aynı paralelde konuşuyoruz. Bir önceki yazımın son tümceleri Sn.Korkmaz takımı Göztepe maçındaki gibi oynatırsan İstanbul'dan puanla döneriz ve Malatyaspor yengisi ile artık moraller düzeldi, sizin işinizle oynamaya kimsenin gücü yetmez, siz işinize gücünüze bakın idi.

Nitekim yazılanların doğrultusunda oynayarak Fenerbahçe'yi deplasmanda yenmek efsane gibi. Rüyada gibiyim teşekkürler, Sn.Korkmaz'a ve cengaverlerine.

Son olarak önerim Sn.Korkmaz'ı sahamızdaki ilk maçta; Yönetimin organizasyonu ve tribün liderlerinin vasıtasıyla taraftara alkışlatarak onore etmemizdir.

Unutmayalım ki 'Marifet iltifata tabidir'

Hoşça kalın, iyi haftalar.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok