Antalya
08.10.2019
A
GENEL
Tütüncü'den motosikletlilere destek
Tütüncü'den motosikletlilere destek

 

'MOTOSİKLETLİLERİ Fark Edin' etkinliğine katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, güvenli sürüşün önemine değinerek, motosikletlilerin trafiği paylaşan diğer sürücüler tarafından öncelenmesiyle güvenli bir sürüş gerçekleştireceklerine dikkati çekti. Pusatlar Motosiklet Kulübü'nün organizasyonuyla 'Motosikletlileri Fark Edin' etkinliği düzenlendi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de trafikte kendilerinin fark edilmesini isteyen motosiklet tutkunlarının yanında oldu. Dokumapark'ta buluşan yüzlerce motosiklet tutkunu, 'Motosikletlileri Fark Edin' sloganıyla yollara düştü. Trafik polisleri eşliğinde yapılan şehir turunun ardından tekrar Dokumapark'ta bir araya gelen motosikletliler, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından küçük yarışmalarla etkinliğe renk kattı.

 

TÜTÜNCÜ'YE TEŞEKKÜR

 

Pusatlar Motosiklet Kulübü'nün Başkanı Kamil Arslan, etkinliğin bu yıl 4'üncüsünü düzenlediklerini söyledi. Arslan, kendilerine destek olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'ye de teşekkür etti. Toplumsal farkındalığın ön planda olduğu her türlü etkinliği Kepez Belediyesi olarak desteklediklerine değinen Başkan Tütüncü, 'Motosikletlileri Fark Edin' sloganıyla yollara düşen ve toplumsal farkındalık oluşturmak isteyen motosiklet kullanıcılarını kutladı.

 

GÜVENLİ SÜRÜŞ ÖNEMLİ

 

Trafikte güvenli sürüşün önemine vurgu yapan Başkan Tütüncü, motosikletlilerin, trafiği paylaşan diğer sürücüler tarafından da öncelenmesiyle güvenli sürüşün gerçekleşeceğini söyledi. Motosikletli yaşamın bir tarz olduğunu belirten Tütüncü, bunun kendine göre de güzellikleri olduğuna değinerek, “Birlik ve beraberlik içinde yaşıyorlar ve bize bunu anlatıyorlar. Hem trafik güvenliği açısından, hem de motosikletli yaşamın hobi olduğunu anlatılması açısından çok önemli bir etkinlik" dedi. (Haber merkezi)

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: