Antalya
03.10.2019
A
SPOR
İlk yarım saate dikkat
İlk yarım saate dikkat

Fenerbahçe’nin özellikle ilk 20-30 dakikada çok baskılı oynadığını belirten Bülent Korkmaz, “Bu baskıyı biz de hissedeceğiz. Ancak iyi hazırlanıyoruz ve iyi futbol oynayarak galip gelmeye çalışacağız” dedi

Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, haftalık basın toplantısında, 3-0 kazanılan Malatyaspor maçını ve yarın oynayacakları Fenerbahçe karşılaşmasını değerlendirdi. Malatyaspor ile oynadıkları 5.hafta maçında iyi oynayarak ve gol yemeyerek galip geldikleri için mutlu olduklarını belirten Korkmaz, “İyi bir oyun vardı. Skor farklı olunca, gol yemeden de bitirince daha güzel oldu” dedi.

 

BASKI KURACAKLAR

Yarın deplasmanda karşılaşacakları Fenerbahçe maçını da değerlendiren Korkmaz, “Özellikle kendi evinde 25-30 dakika baskılı oynayan bir takım var. Bu baskıyı bizim de hissedeceğimizi düşünüyorum. Ancak biz de iyi hazırlanıyoruz. Moral motivasyon olarak da iyi durumdayız. İyi bir futbol izleyerek hedeflediğimiz galibiyete ulaşacağımızı düşünüyorum” diye konuştu.

 

CHARLES VE GUSTAVO SAKAT

Malatyaspor maçına ilk 11’de başlayan Gustavo Blanco Leschuk ve Charles Fernando’nun sakatlıklarının bulunduğunu belirten Korkmaz, sözlerini şöyle sürdürdü: “Durumları yarın (bugün) belli olacak. Her maçı olduğu gibi bu maçı da kazanmak için oynayacağız. Bunun için rakipten daha fazla koşan bir takım olmalıyız” şeklinde konuştu.

HaberMerkezi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: