Antalya
10.09.2019
A

 

Maç veya hayat fark etmez. Yapılan A.B.C.D planları genelde tutmaz. İşte o anda (Moda deyimle defacto deniyor) durumdan vazife çıkarmak için muhakeme kabiliyeti gerekir. İşte Hakan Özmert muhakeme kabiliyeti engin ve geniş olan, ileri geri koşan, canla başla çalışan, hırsla oynayan ve bu şekilde takımı ateşleyen futbolcularımızın önde gelenlerindendir.

Her nedense Sayın Bülent Korkmaz kendisine şu sıralarda takımda yer vermiyor. Sn.Korkmaz yineliyorum futbol kariyeriniz zaten biliniyor, hocalık tecrübelerinizin artık tartışma kabul etmediği de gerçek. Yani size futbolu öğretmek akıl karı değil, ancak ben de naçizane fikrimi beyan ediyorum, doğal olarak tercihler ve kararlar sizindir.

Defalarca yazdığım deplasman tribünü mikalarının söküldüğünü Denizli maçında gördüm. Bu konuda şehrimizin centilmenliği adına yönetime teşekkürlerimi sunuyorum. Umarım diğer süper lig kulüpleri de bizi örnek alırlar. Hepimiz bu ülkenin çocuklarıyız.
Yıldız futbolcu alınmadı. TFF'nin yaptığı açıklamada takımımızın bu yıl harcayacağı para, sıralamada süper lig sonuncusu. Mali durum içler acısı. Bu durum geçmiş yönetimlerin hatası. Mevcut yönetim bu işe çeki düzen vermeye çalışacak ama bugünden yarına olacak iş değil.

Uzun soluklu bir iş. Ancak beni heyecanlandıran 2020-21 sezonunda FİFA takımlara bağışı, miktarının% 10’un kendisine verilmesi kaydıyla serbest bırakıyor. İşte ben de yıldız hayalimi gelecek sezona saklıyor, Sn.Başkan'dan bir jest, bir beceri bekliyorum.

Son olarak değineceğim konu; kulübe gelir getirecek iki kalem var: Stat ve takım isimlerinin önüne reklam alınması. Açın interneti bakın her birinin getirisi yıllık bazda beş yüz bin dolardan toplam bir milyon dolar. Bu para küçümseniyor mu? Yoksa başka bir neden mi var?

Bu konuda kulüpten bir açıklama da yapılmıyor. Eğer verilecek olan para küçümseniyorsa eski ve yeni yönetimin ikiyüz bin lira için birbirlerinin gelirlerine temlik koydurdukları kamuoyu tarafından henüz unutulmadı. Ama ben yine de yönetimin bu konuda daha parlak bir fikri olduğunu ve onun için zaman geçirildiğini düşünmek istiyorum. Kayserispor maçında buluşmak üzere hoşça kalın.

İyi haftalar…

Paylaş
ETİKETLER:
Yok