Antalya
10.09.2019
A
GENEL
Alkan için esnaf ziyareti
Alkan için esnaf ziyareti

Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası'nın tutuklu eski başkanı Mehmet Ali Alkan adına eşi Ayşe Alkan ve bazı oda yönetim kurulu üyeleri durakları ziyaret etti. 

Konyaaltı ve Muratpaşa'daki ziyaretlerinin ardından Uncalı, Altınkum, Kaleiçi, Işıklar, Lara, Yenikapı'daki durakları ziyaret eden Alkan destekçileri, esnafın talep ve sıkıntılarını dinleyip, seçimlye ilgili fikir alışverişinde bulundular.

 

SEÇİMDEN ÇOK ONUR MÜCADELESİ

Eşi Mehmet Ali Alkan'ın, içinde bulunduğu durumdan dolayı ziyarete gelemediğini fakat aklının esnafında olduğunu söyleyen Ayşe Alkan, gerçekleşecek olan seçimin adaletsiz olduğunu belirtti. Görüşmelerden olumlu mesajlarla ayrıldıklarını belirten Ayşe Alkan, seçim çalışmalarına ve esnaf ziyaretlerine son sürat devam edeceklerini kaydetti. Eşi Mehmet Ali Alkan'a yanlışlık yapıldığını, bunun en kısa sürede düzeltilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Ayşe Alkan, gelinen durumun seçimden çok bir onur mücadelesi olduğunu ve bu yolda esnafın desteğine ihtiyaç duyduklarını söyledi.  Mustafa KOÇ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: