Antalya
09.09.2019
A
GÜNDEM , GÜNCEL
Başkan Esen, köprü sorununu çözüyor
Başkan Esen, köprü sorununu çözüyor

KONYAALTI Belediye Başkanı Semih Esen, Hisarçandır ve Yarbaşçandır mahallelerini birbirine bağlayan ve geçen yıllarda sel felaketinde zarar gören köprüde incelemelerde bulundu. 

Hisarçandır ve Yarbaşçandır mahallelerini birbirine bağlayan köprü, geçen yıllarda meydana gelen sel felaketinde zarar gördü. Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve muhtarla ile birlikte köprüde incelemelerde bulundu. Başkan Esen, köprünün son durumuyla ilgili bilgi alarak, yapılması gereken çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

TRAFİĞE KAPALI

Başkan Semih Esen, iki mahalleyi birbirine bağlayan köprünün son derece önemli olduğunu belirterek, “Yaz aylarında bölge halkımız tarafından sık kullanılan bir yoldu. Ancak köprünün zarar görmesinden dolayı trafiğe kapalı. Kış aylarında burada son derece kuvvetli su akıntısı olmaktadır. Teknik ekiplerimiz burada ne yapılması gerektiği konusunda bir çalışma yapacak. Çıkacak rapor doğrultusunda en kısa zamanda çalışmalara başlayacağız" dedi. (DHA)

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: