Antalya
06.09.2019
A
GÜNDEM , GÜNCEL
Helal olsun size
Helal olsun size

Antalyaspor, eski eşi tarafından vahşice öldürülen Emine Bulut’un küçük kızı F.B.V.’ye verdiği sözü tuttu. Denizlispor maçında satılan 3 bin 500 biletin net geliri, dün küçük kızın dedesinin hesabına yatırıldı. Passolig de, destek için ‘hizmet bedeli’ almadı

Antalyaspor’un, Yukatel Denizlispor ile oynadığı Süper Lig karşılaşmasının hasılatı, eski eşi tarafından öldürülen Emine Bulut'un kızı F.B.V'ye dün ulaştırıldı. Resmi işlemlerin tamamlanmasının ardından söz konusu karşılaşmada elde edilen net hasılat, F.B.V'nin eğitim ve diğer ihtiyaçlarında kullanılmak üzere dedesi A.B.'nın hesabına yatırıldı.

 

PASSOLİG BEDEL ALMADI

Denizlispor maçında satılan 3 bin 500 biletten elde edilen gelirin miktarı açıklanmazken, Passolig de bu karşılaşmada ‘hizmet bedeli' almayarak desteğini gösterdi. Sanatçı Zeynep Bastık'ın aracı olması, Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu ve sanatçı Haluk Levent'in önderliğinde oluşturulan AHBAP Derneği ile birlikte yürütülen organizasyon sonucunda, Antalyaspor’un gösterdiği duyarlılık tüm Türkiye tarafından takdirle karşılandı.

 

TARAFTAR SESSİZ KALMADI

Olay meydana geldikten sonra başta Antalyaspor olmak üzere tüm camialar, kadın cinayetlerine tepki göstermiş, iki hafta önce oynanan maçlarda 1 dakika sessizlik ve saygı duruşu yapılmıştı. Antalyaspor Yönetimi’nin aldığı kararla Denizlispor maçının net hasılatı, küçük kızın eğitim ve diğer ihtiyaçlarının karşılanması için bağışlanacağı belirtilmişti. Yönetimin duyarlı davranışına kayıtsız kalmayan çok sayıda taraftar, maça gelmemesine rağmen bilet alarak kampanyaya destek vermişti.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: