Antalya
05.09.2019
A
GENEL , GÜNCEL
Böcek Döşemealtı'nda sorunları dinledi
Böcek Döşemealtı'nda sorunları dinledi

ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ilçe buluşmaları kapsamında Döşemealtı'nı ziyaret etti.

Muhtarlar ve STK temsilcileri ile bir araya gelen Başkan Böcek, sorun, talep ve önerileri dinledi. Belediye bürokratlarının da hazır bulunduğu toplantıda Başkan Muhittin Böcek, “Bütün ilçelerimizde muhtarlarımızla, STK temsilcilerimizle vatandaşlarımızla bir araya geliyor, taleplerini yerine getiriyoruz. Biz tüyü bitmemiş yetimin hakkını korumaya, dertlerine derman olmaya geldik. Bunun için kimseyi ötekileştirmeden 5 yıl boyunca canla başla çalışacağız" dedi.

 

REHABİLİTASYON MERKEZİ

 

Talepleri tek tek not alan Başkan Böcek, Döşemealtı'nın kapalı sistem sulama sistemi ile ilgili taleplerini 2020 yılında tamamlayacaklarını söyledi. Sanayi Sitesi'nin asfaltını Döşemealtı Belediyesi ile işbirliğinde gerçekleştireceklerini ifade eden Başkan Muhittin Böcek, sitenin su basıncı sorununu da ASAT'ın çözeceğini kaydetti. Başkan Böcek, bir muhtarın Döşemealtı'na hayvan barınağı istemesi üzerine, Kirişçiler bölgesinde 80 dönüm tahsisli alanda bir Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi kurmak için çalışma başlattıklarını söyledi.

 

TARIMA DESTEK

 

Tarıma destek olacak projeler üzerinde çalıştıklarını kaydeden Böcek, “Çiftçilerimize, besicilerimize destek olacağız. Seçim bildirgemizde de var. Gerek süt tankı gerek soğuk hava depoları birçok alanda desteklerimiz olacak. Diğer CHP'li büyükşehir belediye başkanları ile toplantılar yapıyoruz. Onların da deneyimlerinden faydalanacağız" diye konuştu. Başkan Böcek, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ile Döşemealtı Kaymakamı Cengiz Cantürk'ü makamında ziyaret ederek, hizmetlerle ilgili görüş alışverişinde bulundu. (Haber merkezi)

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: