Antalya
05.09.2019
A
GÜNDEM , GÜNCEL
Başkan Esen, oruç açma lokmasını paylaştı
Başkan Esen, oruç açma lokmasını paylaştı

KONYAALTI Belediye Başkanı Semih Esen, Muharrem ayının 4'üncü gününde matem orucu tutan Karatepe Mahallesi sakinleriyle oruç açma lokmasını paylaştı. 

Karatepe Mahallesi Kültür Dayanışma Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği'nde gerçekleştirilen oruç açma lokmasına Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Dernek Başkanı Meltem Durmaz, Karatepe Mahalle Muhtarı Hüseyin Yılmaz Gezer ve mahalle sakinleri katıldı. Yemek öncesi okunan duanın ardından Başkan Semih Esen, vatandaşlarla oruç açma lokmasını paylaştı.

MAHALLELİYLE SOHBET

Başkan Semih Esen, bugünlerin yas günleri olduğunu belirterek, "Yasınızı, mateminizi yüreğimizin en samimi köşesinde hissediyoruz. Yas-ı matem oruçlarınız hak katında kabul olsun. Verdiğiniz lokmalar hak katında makbul olsun. Güzel vesilelerle bir arada olmayı diliyorum" dedi. Karatepe Mahallesi Kültür Dayanışma Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Meltem Durmaz, Başkan Semih Esen'e oruç açma lokmasına katkısından dolayı teşekkür etti. Başkan Esen, daha sonra mahalle sakinleriyle sohbet etti. (Haber merkezi)

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: