Antalya
28.08.2019
A
GENEL , GÜNCEL
Konyaaltı Belediyesi’nden ‘Kubat’ konseri
Konyaaltı Belediyesi’nden ‘Kubat’ konseri

Konyaaltı Belediyesi, milli mücadelemizin kaderini değiştiren Büyük Zafer’in 97. yılı kutlamaları için düzenlenecek olan Mavi Akustik ve Kubat Konserleri hazırlıklarını tamamladı.

 "30 Ağustos sadece bir zafer değil, ulusumuz için kurtuluş, dünya halkları için özgürlük günüdür” diyen Konyaaltı Belediye Başkanı Semih, kutlamalar için tüm hazırlıkları tamamladıklarını söyledi. Milli mücadelemizin kaderini değiştiren Başkomutanlık Meydan Muharebesinin 97. yılını Antalyalılar ile birlikte kutlayacaklarını dile getiren Başkan Semih Esen "Mustafa Kemal Atatürk savaşlarda yorgun ve bitkin düşmüş halkından başka hiçbir şeye güvenmeden yola çıktı ve bizlere bir büyük kurtuluş mücadelesi armağan etti. Halkımızın zafer ve kurtuluş günü olan 30 Ağustos’u şimdiden kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere bu ülkenin kurtuluşunda, kuruluşunda ve birliğinin korunmasında varlığını ortaya koyan şehitlerimizi, gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyorum” diye konuştu.

ÖZEL BİR GÜN

Bu özel günü Antalyalılarla birlikte kutlayacaklarını belirten Başkan Esen, 30 Ağustos Zafer Bayramını, 29 Ağustos Perşembe günü saat 20.00’de Konyaaltı Belediyesi Hizmet Binası önünde düzenleyecekleri Mavi Akustik ve Kubat Konseriyle kutlayacaklarını bildirdi.  Başkan Semih Esen, tüm Antalyalıları ‘Büyük Zafer’in coşkusuna ortak olmaya çağırdı. (Haber merkezi) 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: