Antalya
16.08.2019
A
GENEL , GÜNCEL
Böcek sözünü tuttu
Böcek sözünü tuttu

Büyükşehir Belediyesi, daha ulaşılabilir kent hedefiyle yürüttüğü çalışmalar kapsamında ilçe ve beldelere destek vermeye devam ediyor. Başkan Muhittin Böcek, kısa süre önce Demre ziyaretinde halka verdiği otobüs sözünü yerine getirdi

Büyükşehir Belediyesi, ulaşım konusunda ilçe ve beldelerden gelen talepleri geri çevirmiyor. Böcek, ihtiyacı olan noktalara da araç desteği veriyor. Başkan Böcek, ilçe ziyaretleri kapsamında gittiği Demre'de vatandaşların ve Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya'nın toplu taşıma aracı talebi üzerine kısa sürede ilçeye otobüs tahsis etti. Başkan Böcek, Demrelilere verdiği sözü kısa sürede tutarken, ilçede ilk şehir içi ulaşım aracına kavuştu.

BAŞKAN BÖCEK'E TEŞEKKÜR

Demre'ye tahsis edilen yolcu taşıma otobüsü, Demre Su Ürünleri, Devlet Hastanesi, Kömürlük Sahili ve Demre Hasan Ünal Meslek Yüksek Okulu güzergâhında vatandaşlara hizmet verecek. Otobüs, mesai saatleri içerisinde her saat başı ulaşımı sağlayacak. Demre Belediye Başkanı Kocakaya, Başkan Muhittin Böcek'e otobüs desteği için teşekkür ederek, “İlk şehir içi ulaşım aracımız geldi. Muhittin Böcek Başkanımıza teşekkür ederiz" dedi. (Haber merkezi)

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: