Antalya
10.08.2019
A
GENEL
Bahar Sürücü Kursu’nda erken bayramlaşma
Bahar Sürücü Kursu’nda  erken bayramlaşma

Antalya’da 2017 yılından bu güne kaliteli eğitimi ile hizmet veren Bahar Sürücü Kursu her dönem kursu sonunda Çay Zamanı Kafe’de verdiği veda partisine bir yenisini daha ekledi.

Antalya Bahar Sürücü Kursu’nun her dönem sonu geleneksel hale getirdiği veda çayı bu kez Kurban Bayramı arifesine denk geldi. Kurum Müdürü Birgül Duman, veda gecesinin Kurban Bayramı öncesine denk gelmesi ile daha bir anlam kazandığını belirtti. Duman, “Kurum olarak kursiyerlerimizle güzel ilişkiler geliştiriyoruz ve bu güzellikler uzun ömürlü dostlukların başlangıcı oluyor. Bu nedenle her dönem sonu Çay Zamanı Kafe de gerçekleştirdiğimiz veda gecemiz bu yıl Kurban Bayramı münasebeti ile daha bir anlam kazandı” dedi.

Uzman kadro, kaliteli eğitim

Kurum sahibi Hilmi Kösem Bahar Sürücü Kursu hakkında kısa bilgi verdi. Kösem şunları söyledi: “Bahar Sürücü Kursu olarak uzman ekip kadromuzla 2017 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunacağını mutlaka belirlemesi birinci koşuldur. Bu sebeple Bahar Sürücü Kursu Eğitim Kurumu kalite yönetimi, sürücü adayı beklentilerinin aşılmasını hedefleyen, ekip çalışması gerektiren, kuruma bağımlı ve bağımsız çalışan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışına sahiptir. Aday beklentilerine öncelik verilerek tanımlanan kaliteye, verilen hizmetlerin yanında yönetim kalitesinin verimliliğinin arttırılmasını da hedefliyoruz. Bu öncelikler ile branşlarında uzman MEB sertifikalı öğretmenlerle birebir eğitim yapmaktayız”. Mehmet Doğan

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: