Antalya
07.08.2019
A
SPOR
Evde mesai başladı
Evde mesai başladı

Bolu ve Erzurum kamplarından sonra izin kullanan Antalyaspor, 2019-2020 sezonu öncesi son hazırlık dönemi için kendi  tesislerinde buluştu. Kırmızı-beyazlı ekip, ligin ilk maçı olan Göztepe sınavına kadar Antalya’da hazırlanacak

Erzurum ve Bolu kamplarından sonra kısa bir tatile çıkan Antalyaspor, yeni sezon öncesi kendi tesislerinde antrenmanlara başladı. Akşam saatlerinde Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde toplanarak kırmızı-beyazlı ekip, antrenmanlara başladı. Futbolcuların bir bölümü sahadaki antrenman öncesinde fitness salonunda çalıştı. Teknik Direktör Bülent Korkmaz, sahadaki antrenmanda düz koşunun ardından beşe iki top kapma oyunu oynattı. Antrenman, takım halinde yapılan düz koşu ile sora erdi.

 

EKSİKLER GİDERİLİYOR

Erzurum kampında daha çok fizik ve kondüsyon, Bolu’da ise teknik ve taknik antrenmanların yanı sıra hazırlık maçı yaparak yeni sezona hazırlandıklarını belirten Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, “Hazırlık evresinde son aşamaya geldik. Özellikle Bolu’da oynadığımız hazırlık maçlarında gördüğümüz eksiklikleri gidermeye çalışıyoruz. Göztepe maçına kadar tüm eksiklerimizi tamamlayarak lige en hazır halimizde gireceğiz” dedi.

Haber Merkezi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: