Antalya
29.07.2019
A

 

Ben taraftarın sesiyim. Küme düşmemek için kurulmuş takım istemiyoruz. İçinde dünya yıldızının da olduğu kafaya oynayan bir ekip

istiyoruz. Galatasaray Falcao ile yatıp kalkıyor, biz de tık yok.UEFA kriteri demeyin, çaresini bulun. Bulamıyorsanız öneriyorum.Forma+stadyum ismi+takım ismi. Bunlara reklam bazında olacak şekilde sponsor bulunacak ve yıldız paraları bu yoldan gelecek.

Sevgili Başkan Dünya Yıldızını oteline getiriyor. Neden Antalyaspor için aynı paralelde düşünmüyor. Hala küçük takımların genç oyuncularını alma politikası izliyor. Biz 3. Lig’de değiliz Sayın Başkan, Süper Lig’deyiz. Bu lig hazır futbolcu, şöhretli futbolcu ister.

İstikbal vaat etse bile genç futbolcu ancak yedek bazında kalır. Ligin başlamasına 15 gün kaldı ne bekleniyor anlamıyorum.

Sayın Başkan eldeki mevcut kadroyu geçen sene gördük. Şapkadan tavşan çıkarmasına rağmen seyirci en ciddi maçlarda bile 5-6 bin civarındaydı. Geçen yazımda da belirttiğim gibi bu işlerin artık hızlanması lazım. Bizi duymak istemiyorsan teknik direktörün Sayın Bülent Korkmaz'ı duy. O da 'transfer' diye medyada bağırıyor. Bu aldırmazlığın bir sebebi olmalı, düşünüyorum aklıma 'takımdaki dengeler' geliyor. Bu düşüncenin artık rafa kalktığına inanıyorum. Birisi halt etmiş söylemiş bi takımdaki dengeler lafı tutturulmuş gidiyor. Dengeler bozulmazsa ilerleme olmaz. O zaman dengeler bozulmasın diye bütün vasat yani ortalama değerleri aynı olan futbolcuları bir takımda toplayalım.Hiç olur mu?

Yerel basında taze haber 'Antalyaspor alt yapı ordusu kurdu'. Bu arada Başkan da ulusal bir kanal programında bu bağlam da açıklama yapıyor. Kısaca diyor ki ben bırakın yıldız transferini, pahalı oyuncu bile almayacağım, alt yapıdan sporcu yetiştirip 5 sene sonra bu sporcuları satıp büyük paralar kazanıp Antalya'yı ve Antalyaspor'u dünya da yıldız yapacağım.

Sayın Başkan biliyorum ki şu anda tüm ipler sizin elinizde. Tamam proje de doğru devam etsin ve futbolcu yetişsin, ama üst yapı hazır futbolcu ister taraftar yıldız ister, kendisine heyecan verecek futbolcu ister. Kombine, forma satışları ile reklam gelirleri bunun paralelinde gelişir.

Olaylara bir de bu cephe'den bakmanızı nacizane fikirlerimle öneriyorum. Hoşça kalın...

Paylaş
ETİKETLER:
Yok