Antalya
12.07.2019
A

 

Süper lig ekipleri önce yurt içinde, sonra da yurt dışında kamp yaparak maçlara hazır hale geliyorlar. Antalyaspor Erzurum'da ilk etabı tamamlayacak ve yurt dışına gidip gitmeyeceğini şimdilik bilmiyorum. Ancak Erzurum seçimi çok iyi.

Sporcuda kuvveti belirleyen unsur kandaki oksijen oranıdır. Kanda ne kadar oksijen varsa o kadar güçlüsün demektir. İşte bu oksijeni nerede depolayacaksın; dağ havasında. Başka bir deyişle yüksek irtifada. Onun için bu seçimi yapana teşekkürler.

Bu evrede hazırlık kampı ve transferden bahsedeceğiz. Kamp harika da transfer yavaş gidiyor. Henüz giden 3, gelen 3 futbolcu var. Gidenler zaten takıma giremiyordu, gelen Bodrumspor’dan Harun, Karagümrük’ten Ufuk ve Ç.Rize'den Atıf. Acaba transferin hızlanması için gidecekler mi bekleniyor ? Ancak bir önceki yazım da belirttiğim gibi Başkan'ın Dünya'nın her tarafından ilgilendiği çeşitli futbolcular var ama henüz netlik kazanan bir şey yok.

Gönül istiyor ki bu transferler hemen yapılsın. Gelecekler hemen Erzurum kampına katılsın. Futbolcular hemen kaynaşsın, arkadaşlıklar pekişsin, bir arada uzun süre maç yaparak birbirlerinin özelliklerini öğrensinler. Oyun planlarını bunun üzerine inşa etsinler. Bunlar önemli faktörler. Gerçi transferin bitimine 50 gün var ama ligin başlamasına da 35 gün kaldı.

Haydi Başkan hızlandır bu işleri.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok