Antalya
11.07.2019
A
ARŞİV , GÜNCEL
Hukuk ve siyaset camialarını buluşturan açılış
Hukuk ve siyaset  camialarını buluşturan açılış

Antalya Konyalılar Derneği ve Türk Kızılayı Antalya Şubesi Yönetim Kurulu üyesi avukat Ömer Özer’e ait ‘Özer Hukuk Bürosu’nun açılışı geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Bir iş merkezindeki büronun açılışı, siyaset ve hukuk dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi.

YOĞUN KATILIM

Açılışa, AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, AK Parti MKYK Üyesi Ayşe Güliz Yılman, AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy, AK Parti il eski başkanı Rıza Sümer, AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, AK Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Alparslan Belin, Antalya Barosu Başkanı Polat Balkan, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, çok sayıda siyasetçi, avukat ve davetli katıldı.

KÖSE’DEN ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Okunan duanın ardından kurdele kesimi yapılan avukatlık bürosunun hayırlı olmasını dileyen AK Parti Milletvekili Mustafa Köse, “Bugüne kadar çok başarılı işlere imza atan Ömer Özer’in, bundan sonra da başarılı olacağına inanıyorum. Büronun açılışına katılan kalabalık, Ömer Özer’in ne kadar çok sevildiğini gösteriyor” dedi. Katılımcılarla tek tek ilgilenen Avukat Ömer Özer, mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayanlara teşekkür etti.

Haber Merkezi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: